• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Anlat bir hikaye

iRuustyy_

Süper Üye
Bir server modla mı bilinmez herobrine'yi bir şekilde kayışa bağlamışlar. Bu serverin sahipleri serveri böylece ünlü etmiş. Gelen herkes sonsuz kartopu ile herobrine'ye kar atıyorlarmış. Herobrine chat'dan ''stop'' yazsada herkes dalga geçmeye devam etmiş. Bir gün birisi elmas kılıçla vurmuş. Herobrine'nin gözleri kırmızı olmuş ve bir anda ışınlanmış oradan. çoğu kişi herobrinenin bu özelliğinin unutmuş. Sonra gelenler herobrine nerde diye servere yüklenmişler. Oyunculardan birinin ağzından :
'' bir anda herkes /gm 0 oldu. kurucular dahil. ne olduğunu anlayamadık. sonraa herobrine göründü karşından elinde kartopu. ama tek atıyordu. Herkes tek tek elendi. Elenince ''elendin'' değil de '' Herobrine tarafından katledildin ortalıkda gözükme!'' yazıyormuş. adam bir kere daha girmiş. herobrine ingilizce '' You DEADDD'' yazmış . ama oyuncu aldırmamış. Sonraki gün tek oyunculu oyununun ismi bir anda herobrine olmuş. adam girmiş herobrine onu kayışa bağlamış. VE kartopu atmış bir sürü. adam minecraftı kapatamamış. bağlantıyı kes tuşu yokmuş. fişi çekmiş bilgisayarın. sabah kalktığında minecraftı yokmuş. Sonraki gün yine indirmiş fakat ''indir '' tuşuna bastığı an o eli yok olmuş. Çocuk ölmüş.
inandım ayol :D

|~PrensAlvin~|

Editör Adayı
Daha çok sabiyken her cumartesi okulda kavga ederdim. nedense her cumaretsi bir gün kavga ederken merdivenden yuvarlanıp düşmüştüm. ve ben hayla kudurmanın peşindeydim :/ Daha sonra istiklal marşında arkadaşlarımı iterdim. arkadaşlarım lavaboya giderken su dokerdim :p:p:p sabunun içine ....dim vb. şeyler yapardım.

bir gün hocaya yakalandım.. 2 gün uzaklaştım . her neyse okula dondugumde cok güzel bir kız vardı ona çıkla teklifi etmişitim kabul etti :) ve buluşacagımız yere giderken en üzücü olay işte burda :

ben bir at dışkısına düşmüştüm nedense kızda ayrıldı :/ işte o zaman hığğ resmen 5 kez yıkandım.

komsumuzun buzdolabindaki soğuk su şişelerinin içine kuzenlerle sırayla tükümek. ve sonra onların bu suyu içişini seyretmek. tamam utanıyorum ama çok komikti gerçekten.

iRuustyy_

Süper Üye
Daha çok sabiyken her cumartesi okulda kavga ederdim. nedense her cumaretsi bir gün kavga ederken merdivenden yuvarlanıp düşmüştüm. ve ben hayla kudurmanın peşindeydim :/ Daha sonra istiklal marşında arkadaşlarımı iterdim. arkadaşlarım lavaboya giderken su dokerdim :p:p:p sabunun içine ....dim vb. şeyler yapardım.

bir gün hocaya yakalandım.. 2 gün uzaklaştım . her neyse okula dondugumde cok güzel bir kız vardı ona çıkla teklifi etmişitim kabul etti :) ve buluşacagımız yere giderken en üzücü olay işte burda :

ben bir at dışkısına düşmüştüm nedense kızda ayrıldı :/ işte o zaman hığğ resmen 5 kez yıkandım.

komsumuzun buzdolabindaki soğuk su şişelerinin içine kuzenlerle sırayla tükümek. ve sonra onların bu suyu içişini seyretmek. tamam utanıyorum ama çok komikti gerçekten.
güzel bir geçmişin varmış :D

Gelemiyor muyum? En son engel atmıştın sdfksfkslfsş ayrıca argo kullanmıyorum.Boş mesaj atıyorsun.Yazık.. Milletten şifremi istiyorsun birde acınası xD
yarın gel. sesli. sonra '' ben senin gibilere ses vermem'' diyip saçma bahaneler . sadece bu konuda 3 argo kullandın zaten. inşallah ban yersin. Kastığın beğeniler boşa gider

Xx_VIP_xX

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
yarın gel. sesli. sonra '' ben senin gibilere ses vermem'' diyip saçma bahaneler . sadece bu konuda 3 argo kullandın zaten. inşallah ban yersin. Kastığın beğeniler boşa gider
"İtin duası kabul olsaydı, gökten kemik yağardı" :cool:
Ban yemeyi göze aldım, için rahat olsun canım benim.

Sen flora_girl misin? Lafım ona idi. Ama sen onu korumak için atladın. Acaba neden olabilir. Yoksa onu mu seviyorsun. Yani uyuşuyorsunuz aslında.
Kes sesini zihinsel engelli insan dışı varlık.Boş konuşup durma.Discord gel dediğinde geldim? Sen direkt engel attın.Herkes seni biliyor.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.