• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Anlat bir hikaye

Minecraftla ilgili yalan veya gerçek. Korkunç veya komik. Hikayelerinizi yazın. Tüm insanlar yazsın istiyorum.

Biri bana enchgapple atmıştı. ''sağol'' yerine ''sapık'' demiştim. klavyede yakın tuşlar. çok üzülmüştüm adama( gerçek)

Bir server modla mı bilinmez herobrine'yi bir şekilde kayışa bağlamışlar. Bu serverin sahipleri serveri böylece ünlü etmiş. Gelen herkes sonsuz kartopu ile herobrine'ye kar atıyorlarmış. Herobrine chat'dan ''stop'' yazsada herkes dalga geçmeye devam etmiş. Bir gün birisi elmas kılıçla vurmuş. Herobrine'nin gözleri kırmızı olmuş ve bir anda ışınlanmış oradan. çoğu kişi herobrinenin bu özelliğinin unutmuş. Sonra gelenler herobrine nerde diye servere yüklenmişler. Oyunculardan birinin ağzından :
'' bir anda herkes /gm 0 oldu. kurucular dahil. ne olduğunu anlayamadık. sonraa herobrine göründü karşından elinde kartopu. ama tek atıyordu. Herkes tek tek elendi. Elenince ''elendin'' değil de '' Herobrine tarafından katledildin ortalıkda gözükme!'' yazıyormuş. adam bir kere daha girmiş. herobrine ingilizce '' You DEADDD'' yazmış . ama oyuncu aldırmamış. Sonraki gün tek oyunculu oyununun ismi bir anda herobrine olmuş. adam girmiş herobrine onu kayışa bağlamış. VE kartopu atmış bir sürü. adam minecraftı kapatamamış. bağlantıyı kes tuşu yokmuş. fişi çekmiş bilgisayarın. sabah kalktığında minecraftı yokmuş. Sonraki gün yine indirmiş fakat ''indir '' tuşuna bastığı an o eli yok olmuş. Çocuk ölmüş.

☪nzs☪

Aktif Üye
Yetkili Discord'da iken küfür etmiştim
Sonrası Ban

Birine özelden önemli bir mesaj atacakken yanlışlıkla mesajı başkasına göndermiştim :(

En yakın arkadaşıma sevmediğim birisinin hikayesini atarken kazayla o sevmediğim kişiye atmışım dalgınlıkla sonra kıza engel attım djjdnfgjdj

''Önüne gelenin profiline yorum yaparak aldığın beğeniler '' by Kacdebuff_Scan. ''Önüne gelenin profiline yorum yaparak aldığın beğeniler boşa gitmesin bence. banlanmak mı istiyorsun . @Eyüp || KatilKing
Pff seviyemi düşüremeyeceğim seviyesizler ile.. Hadi oyununu oyna arkadaşım.Ayrıca senin kafana göre ban atılmıyor.Bunu o olmayan beyninin yerine koy.Dolu dursun o koca içi boş kafan.

Pff seviyemi düşüremeyeceğim seviyesizler ile.. Hadi oyununu oyna arkadaşım.Ayrıca senin kafana göre ban atılmıyor.Bunu o olmayan beyninin yerine koy.Dolu dursun o koca içi boş kafan.
:D 3 mesajdır argo içeren kelimeler kullanıyorsun. benim bildiğim 3 argo= 1 ay yasak. @Eyüp || KatilKing . cidden yüreklisin. Derdim de benle dc gelemiyorsun

Saçma ve gereksiz tartışma içerikli cevaplarınla açtığım konuları batırma diyorum ?

1 Hafta boyunca serverdeki herkezi inşa ettiğim hapisaneye kitlemem . Tüm sunucuyu itaat ettirmem . Kısa ve öz :D

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.