• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

!?!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben ve beni seven arkadaşlar eee şey açıkçası herkez diyelim sonuçta Foruma yeni başladım oyun içi fazla tanımıyorlar :p

Oyun içi tanımadığın için Forumda yeni aktif olduğum için beni kötüleyebilirsiniz :p
Sonuçta oyun daha önemli diyelim.
Sen ve senin gibilerin yazdığı mesajlara vs. hiçbirşeye önem vermiyor ve takmıyorum.
Oyun içi nickim meggers92(Göktürk) herkeze sorabilir , herkeze danışabilirsin.

Discord = Göktürk#4562

Bana göre forumda bu tarz konular açılması biraz saçma.Çünkü forumun asıl amacı bu değil.Tabi eğlence de lazım ama yerine göre.Adam gibi adammış şöyleymiş böyleymiş falan diyerek vakit kaybetmekten başka hiçbir şey yapmazsınız arkadaşlar.
Arkadaşın yaptığı tam olarak kendisi için sözde adam gibi adam olan kişiler.Böyle konular açarak benim gözümde şahsen düşüyorsunuz.Forumu çok hafife alıyorsunuz.Kafanıza göre her şeyi yapabileceğiniz bir platform değil burası arkadaşlar.Lütfen bu konuşmayı yanlış algılamayın.Sadece yanlışlarınızı kapatmak.Şimdi bir kişi gidecek bir şey söyleyecek başkaları gelecek bu ufacık sorunu çok büyük bir sorun haline getirecek.Unutmayın arkadaşlar; Size saçma sapan şeyler söyleyen kişiye karşılık verirseniz onun seviyesine düşersiniz.Alttan alın işte hayatımız böyle insanlarla dolu.
Ve bence bu tarz konular açmak yerine ne bileyim yanlışlarımızı örtme kendimizi bulunduğumuz seviyeden bir üst seviyeye taşımak türünde konular açsak daha ideal olur bana göre.Tekrar ama tekrar söylüyorum lütfen bu konuşmayı yanlış anlamayın.Eğer benim bir kusurumu görürseniz siz de beni uyarın lütfen.Bir bütünü tamamlayalım.
Oyun içi tanımadığın için Forumda yeni aktif olduğum için beni kötüleyebilirsiniz :p
Sonuçta oyun daha önemli diyelim.
Sen ve senin gibilerin yazdığı mesajlara vs. hiçbirşeye önem vermiyor ve takmıyorum.
Oyun içi nickim meggers92(Göktürk) herkeze sorabilir , herkeze danışabilirsin.

Discord = Göktürk#4562
Rica etsem kendine daha hoş bir font seçebilir misin? çok fazla büyük ve insanın okuyası gelmiyor.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.