• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Yok böyle iş | Creative gereksiz sövüş (By Aurorix)

Aurorix

Sevilmeyen ve kötü bir ekipmana sahip olan çocuk.
Benim bir tane Şimşek Mekkuynim var kopyala kopyala ama özel bir builddi hayır dedim ağladı zırladı ve yarım saat bana kötülük etti ve bana gına geldiği için en sonunda ss amcayı çaluştırayım dedim büyük bir ceza alacağını sanmıyorum ama değerlendirilmesi gerek teşekkürler... By AuroRix (Chatin yarısı gözükmüyor fotoğrafı indirin) 2017-07-16_03.10.05.png

AmIMad_

Aktif Üye
Benim bir tane Şimşek Mekkuynim var kopyala kopyala ama özel bir builddi hayır dedim ağladı zırladı ve yarım saat bana kötülük etti ve bana gına geldiği için en sonunda ss amcayı çaluştırayım dedim büyük bir ceza alacağını sanmıyorum ama değerlendirilmesi gerek teşekkürler... By AuroRix (Chatin yarısı gözükmüyor fotoğrafı indirin) Ekli dosyayı görüntüle 2174
Yazıların daha iyi görünmesi için ayarlardan "Unicode Yazı Tipine Zorunla" seçeneğini "AÇIK" haline getirmeni tavsiye ederim...
Ayriyeten bildirme şekline pek düzgün değil, biraz daha düzgün şekilde bildirebilirdin.

Foruma neden gereksiz yere rahatsız ediyosunuz veya gereksiz yere meşgül ediyosunuz? Özel konuşmalar açık özel msj yolu ile yazabilirdin gerekli kişiye.

yusuf senn ok hatan var farkındaysan 1 kere affettin 2 kere affeti 3 de affedilmez biliyon dimi

Sen böle yapa yapa şımarırsın daha dürüst ve terbiyeli olmanı öneririm

yusuf senn ok hatan var farkındaysan 1 kere affettin 2 kere affeti 3 de affedilmez biliyon dimi

Sen böle yapa yapa şımarırsın daha dürüst ve terbiyeli olmanı öneririm
1. Cisi Böle diyil (BÖYLE) diye yazılır.

Ne kadar soglesekde Bi turlu susmuyor yani banada kufur etmisdi hatta ss de var fkat sonra (Pardon Abi ozur dilerim) flan dior yani bu cocuk 7 yasindami 15 yasindami bilmioruz bence ceza verilmeli en kisa zamanda bende atcam ss leri

Ne kadar soglesekde Bi turlu susmuyor yani banada kufur etmisdi hatta ss de var fkat sonra (Pardon Abi ozur dilerim) flan dior yani bu cocuk 7 yasindami 15 yasindami bilmioruz bence ceza verilmeli en kisa zamanda bende atcam ss leri
Bir şey sorabilirmiyim? Tag yazısı değiştirmeyi sen mi yaptın?

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.