• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Yine bir İkoniaVIP ve yine küfür + uçarak adam kesme

KizilIrmak

Eski Moderatör - simo
SS'ler yetersizse atacağım yine

Suçlar:

Uçarak adam kesme
Ailevi derece küfür

2018-01-20_15.20.50.png

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili

KizilIrmak

Eski Moderatör - simo
Uçarak adam kesme yazıyorsunuz fakat sadece küfür ss'ini koyuyorsunuz.Koyduğunuz başlığı tekrar düzenleyin.Küfüre gelecek olursak cezasını çekecektir.Konunun uzamasına gerek yok,iyi günler.
Uçarak kaçtığını şimdi attım da siz niye bu kadar atarlandınız bana onu anlamadım? SS ekleyeceğim diye de not düştüm ama?

Burda Yalan Anlatılmıstır Küfür Doğru Evet Sinirliydim..Ben Ucarak Adam Veya Ucarken Yay İle Adam Vurmadım Kendisi Yani KızılIrmak Adlı Oyuncu Encli Gapple Yedi Ve Beni Kesemedi Bu Yüzden Ortaya Yalan Seyler Attı Ban Yemem İcin... Sevgilerle GhostRapper

KizilIrmak

Eski Moderatör - simo
Burda Yalan Anlatılmıstır Küfür Doğru Evet Sinirliydim..Ben Ucarak Adam Veya Ucarken Yay İle Adam Vurmadım Kendisi Yani KızılIrmak Adlı Oyuncu Encli Gapple Yedi Ve Beni Kesemedi Bu Yüzden Ortaya Yalan Seyler Attı Ban Yemem İcin... Sevgilerle GhostRapper
Yalan söylemek de uzmansın ama farkındaysan sslerde kendin itiraf ettin fly la kaçtığını

KizilIrmak

Eski Moderatör - simo
Uçarak kaçmak yasak değil mi? Tam ölecekken kaçmanın nesi yasak değil! Hala diretiyorsun

Ve Beni Banlatabilmek İçin Elinden Geleni Ardına koyuyorsun Yalanlarında Sahane Ben Hic Bir Zaman Ucarak Adam Kesmedim Ve Ok atmadım bundan 6-7 Ay Önce Yapmıstım Ban Yemistim Daha Yapmıyorum .... Sevgilerle GhostRapper

KizilIrmak

Eski Moderatör - simo
Ve Beni Banlatabilmek İçin Elinden Geleni Ardına koyuyorsun Yalanlarında Sahane Ben Hic Bir Zaman Ucarak Adam Kesmedim Ve Ok atmadım bundan 6-7 Ay Önce Yapmıstım Ban Yemistim Daha Yapmıyorum .... Sevgilerle GhostRapper
Uçarak kaçtın kardeşim bu kadar basit.Ayrıca seni banlatmak gibi bir amacım yok.Cezası ban ise banlanırsın değilse gerekli ceza verilir bu kadar basit!

KizilIrmak

Eski Moderatör - simo
Daha uzatma bence, yetkili biri görünce gerekli ceza verilecektir.İyi oyunlar.

KizilIrmak

Eski Moderatör - simo
Bana yalancı diyordu, oyuncu da söyledi.Artık cezası verilmeli.

2018-01-20_15.48.12.png

Fly özelliği, İkoniaVİP'lere ölecekken kaçmaları için verildi diye biliyorum. Yasak olanda uçarak adam ''Öldürmek'' diye biliyorum.