• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Acil yigitbaba68 hile kullanımı !

Senin de kimliğini gizleyip arkadaşını sürekli haklı çıkarmaya çalışman çok ironik. Aranızda bir fark göremiyorum ben? Senin dediğin gibi; geçmiş geçmişte kaldı, kimseyi geçmişiyle yargılayamazsın.
sen kimsin la ASDLÖKMASDLNOJKASDLKASD
Bu bir hile bildirimi. Buraya "Bir zamanlar AOAlpha hesabından hile açıpda sonradan abimdi o ben değildim demen ve şimdide başkasını hile diye şikkayet etmen komik." gibi bir şey yazman konuyu gereksiz bir yere götürür. Eğer herhangi birinin hile kullandığını düşünüyorsanız onun açtığı konulara yorum yapmak yerine hile videosunu alıp atabilirsiniz.
asslanım sen niye savunuyorsun bu enesi he ? KJASDASDJKASDKJASDASD

sen kimsin la ASDLÖKMASDLNOJKASDLKASD

asslanım sen niye savunuyorsun bu enesi he ? KJASDASDJKASDKJASDASD
Kimseyi savunduğum yok. Konuya tarafsız bir şekilde yaklaştım. Ve hitap şeklinizi düzeltirseniz sevinirim.

Mesajına göre enesi savunuyordun hiç kaçamak yapma burda herkes gördü
Hangi mesajımda savunduğumu söylersen daha anlaşılır bir şekilde açıklama yapabilirim.

Senin de kimliğini gizleyip arkadaşını sürekli haklı çıkarmaya çalışman çok ironik. Aranızda bir fark göremiyorum ben? Senin dediğin gibi; geçmiş geçmişte kaldı, kimseyi geçmişiyle yargılayamazsın.
Bu mesajda savunuyorsun yalansa yalan desene canım he kendin savunduğun halde suçsuz adama suç atıyorsun beni savunuyor diye beni kimsenin savunduğu yok rahatına bak

'' arkadaşını sürekli haklı çıkarmaya çalışman '' burada belli oluyor kimin kimi haklı çıkarmaya çalıştığı lütfen konuyu uzatmayıp işine bakar mısın?

Bu mesajda savunuyorsun yalansa yalan desene canım he kendin savunduğun halde suçsuz adama suç atıyorsun beni savunuyor diye beni kimsenin savunduğu yok rahatına bak
Bence o yazıyı yazmaya harcadığın zamanı mesajımı anlamaya harcasaydın ikimiz içinde daha faydalı olurdu. Küçük bir hatırlatma yapayım "Aranızda bir fark göremiyorum ben?"

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.