• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Acil yigitbaba68 hile kullanımı !

Bir zamanlar AOAlpha hesabından hile açıpda sonradan abimdi o ben değildim demen ve şimdide başkasını hile diye şikkayet etmen komik.
Senin de kimliğini gizleyip arkadaşını sürekli haklı çıkarmaya çalışman çok ironik. Aranızda bir fark göremiyorum ben? Senin dediğin gibi; geçmiş geçmişte kaldı, kimseyi geçmişiyle yargılayamazsın.

Son düzenleme:
Senin de kimliğini gizleyip arkadaşını sürekli haklı çıkarmaya çalışman çok ironik. Aranızda bir fark göremiyorum ben? Senin dediğin gibi; geçmiş geçmişte kaldı, kimseyi geçmişiyle yargılayamazsın.
Arkadaşımı haklı çıkarmaya mı çalışıyorum? :D ''EMRE'' yani AOAlpha'nın sahibi olan @EnesKral_VIP arkadaşımızdan hesabı almasaydı halada açacaktı? Neyin gereksimi bu anlıyamadım da ?

Arkadaşımı haklı çıkarmaya mı çalışıyorum? :D ''EMRE'' yani AOAlpha'nın sahibi olan @EnesKral_VIP arkadaşımızdan hesabı almasaydı halada açacaktı? Neyin gereksimi bu anlıyamadım da ?
Konuyla doğrudan veya dolaylı hiç bir ilgisi olmayan şeyleri söylüyorsun. Konunun ne olduğunu ve ne için açıldığını hatırlatmama gerek yoktur umarım.

Konuyla doğrudan veya dolaylı hiç bir ilgisi olmayan şeyleri söylüyorsun. Konunun ne olduğunu ve ne için açıldığını hatırlatmama gerek yoktur umarım.
Doğruları söylemem senin için bir suçmu?

Doğruları söylemem senin için bir suçmu?
Bu bir hile bildirimi. Buraya "Bir zamanlar AOAlpha hesabından hile açıpda sonradan abimdi o ben değildim demen ve şimdide başkasını hile diye şikkayet etmen komik." gibi bir şey yazman konuyu gereksiz bir yere götürür. Eğer herhangi birinin hile kullandığını düşünüyorsanız onun açtığı konulara yorum yapmak yerine hile videosunu alıp atabilirsiniz.

Bu bir hile bildirimi. Buraya "Bir zamanlar AOAlpha hesabından hile açıpda sonradan abimdi o ben değildim demen ve şimdide başkasını hile diye şikkayet etmen komik." gibi bir şey yazman konuyu gereksiz bir yere götürür. Eğer herhangi birinin hile kullandığını düşünüyorsanız onun açtığı konulara yorum yapmak yerine hile videosunu alıp atabilirsiniz.
Peki buna sen mi karar veriyorsun? Merakımdan soruyorum.

Peki buna sen mi karar veriyorsun? Merakımdan soruyorum.
Böyle demek istemediğimi siz de biliyorsunuz. Bu yaptığınız Forum Kurallarına aykırı bir hareket. Lütfen daha fazla uzatmayın.

BEN HRZAMAN HAKKIMI SAVUNURUM HİLESİN VE VİDEOMU ALDIM FORUMA ATTIM VE SEN BUNA KARIŞAMAZSIN BENDE HİLEYSEM AL VİDEONU AT BEN BİŞİ DİYEMEM KİM HİLE AÇMIŞ BEN AÇMIŞIM

Farkında mısın bilmem ama uzatan sensin?
''17 dakika önce

Neyse uzatmayacağım.
- @Eyüp || KatilKing konuyla ilgilenir misiniz?''

"Bu bir hile bildirimi. Buraya "Bir zamanlar AOAlpha hesabından hile açıpda sonradan abimdi o ben değildim demen ve şimdide başkasını hile diye şikkayet etmen komik." gibi bir şey yazman konuyu gereksiz bir yere götürür. Eğer herhangi birinin hile kullandığını düşünüyorsanız onun açtığı konulara yorum yapmak yerine hile videosunu alıp atabilirsiniz." Burada hiç bir art niyet yok. Bu mesajı yazmamın sebebi size bir tavsiyede bulunmaktı. Ve hâlâ sert bir üslup kullanıyorsunuz.

_KAAN_

Süper Üye
Knk bunlar kalın kafalı o görüşle bakmıyolar konuya

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.