• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Raporlandı Yetkiliye Argo Kelime Kullanımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tarikS adlı oyuncu Ahmet Gelir`e Argo Kelime Kullanmaktadır. Bu Oyuncu Hakkında Ceza İşlenmesini Arz Ederim.

-Gerekli kanıt yeterli umuyorum.Gerekli işlem kısa vadede yapılır umarım.-

Arkadaşınki kısa bir sitem ne işlem uygulanabilir?
Mesaj yazmak için yazmayın arkadaşlar sizin yazdığınız boş mesaj sayısına göre sizi editör almayacaklar.
Sunucu içerisinde yetkiliye her halükarda "Argo" kullanmak yasak daha doğrusu tek yetkililer değil herhangi bir oyuncuya dahi kullanılması yasak.
agelir3 , TheRazorGod farkettikleri zaman belirli sürelerle cezai işleme tabi tutuyor bunlar "1 saat,10 saat,1 gün,7 gün ve 10gün" değişiyor.

Sunucu içerisinde yetkiliye her halükarda "Argo" kullanmak yasak daha doğrusu tek yetkililer değil herhangi bir oyuncuya dahi kullanılması yasak.
agelir3 , TheRazorGod farkettikleri zaman belirli sürelerle cezai işleme tabi tutuyor bunlar "1 saat,10 saat,1 gün,7 gün ve 10gün" değişiyor.
Bende sana diyorum ki hiç bir ceza uygulanmayacak.
Bu arkadaş dolandırılmış olsa oyundan yetkiliyle iletişime geçmeye çalışsa yetkili bakmayacak.
Diyelim ki para vermiş olsun parası boşa gidiyor ve bakılmıyor.
Ufak bir sitemin ne yetkiliye ne de oyunculara zararı dokunur.

İnsanız sonuçta hani hatırlayalım.

Bende sana diyorum ki hiç bir ceza uygulanmayacak.
Bu arkadaş dolandırılmış olsa oyundan yetkiliyle iletişime geçmeye çalışsa yetkili bakmayacak.
Diyelim ki para vermiş olsun parası boşa gidiyor ve bakılmıyor.
Ufak bir sitemin ne yetkiliye ne de oyunculara zararı dokunur.

İnsanız sonuçta hani hatırlayalım.
Yetkililer oyunda aktif oluyor ama lakin arka planda işlem yaptıkları için fazla bakamamakta daha doğrusu hiç bakamamakta yaptığı güncellemeler bitince direkt kontrol amacı oyun dönüyor ve o sırada hakaret edenleri cezai işleme tabi tutuyor.
Onun harici şu konuyada değinmek istiyorum,demişsin ya dolandırıcı vs. vs. vs. işte onuda açıklamak istiyorum ;
Oyun içi dolandırıcı olduğu zaman gördüklerimi uyarıyorum ve bunun sayesinde büssürü dolandırıcının önüne geçip onları durdurmuş bulunmaktayım umarım tek ben değil her oyuncu bunun gibi olur ve dolandırıcıları durdurur.

Dolandırılan arkadaşlara ne oluyor peki ? Hemen açıkliyayım ;

Dolandırıcıdan ilk ricada bulunuyoruz ve büyüm ihtimalle atıyor lakin atmaz ise ben ve arkadaşlarım Dolandırılan arkadaşın bizzat eşya teminini sağlıyoruz. (Zararını karşılıyoruz.).

İyi günler,
Şikayet etmiş olduğunuz kullanıcı kural ihlalleri sebebiyle gerekli yaptırımların uygulunması için rapor edilmiştir.
Rapor durumunu https://www.konyacraft.com/rapor/9 adresinden öğrenebilirsiniz.​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...