• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

YETKİLİLER ARTIK OYUNCULARLA İLGİLENSİN!EN SONUNDA ŞİKAYET EDECEĞİM!

SAYIN AGELİR3 VE DİĞER YETKİLİLER BU SW AÇILDIGINDAN BERİ BU SW DEYİM 8 9 U GEÇİK HESAPLARIM ÇALINDI 200TL ZARARIM VAR ARTIK CEVAP VERİN YOKSA SERVERİNİZİ ŞİKAYET ETMEK ZORUNDA KALACAĞIM TEK İSTEDİGİM İKONİAVİPİM ÇALINDI İÇİNDE V35 VARDI LÜTFEN GERİ VERİN E POSTASI BENDE TS3 DE 10 GÜNDÜR DESTEK ODASINDA BEKLİYORUM BAKAN YOK ARTIK CEVAP VERİN

KARDEŞİM SİZ YETKİLİ OLABİLİRSİNİZ TS3 ADRESİNİZDE KAÇ GÜN DESTEK ODASINDA KALDIM ÇEVRİMİÇİ OLAN HİÇBİR YETKİLİ ZİYARET ETMEDİ! E POSTA BENDE DİYORUM KİMSE TAKMIYOR PARALARIMIZ BOŞA GİDİYOR LÜTFEN YARDIM EDİLMESİNİ İSTİYORUZ SERVERE ONLİNE YETKİLİ İSTİYORUZ!

ErenRyz456

Editör Adayı
KARDEŞİM SİZ YETKİLİ OLABİLİRSİNİZ TS3 ADRESİNİZDE KAÇ GÜN DESTEK ODASINDA KALDIM ÇEVRİMİÇİ OLAN HİÇBİR YETKİLİ ZİYARET ETMEDİ! E POSTA BENDE DİYORUM KİMSE TAKMIYOR PARALARIMIZ BOŞA GİDİYOR LÜTFEN YARDIM EDİLMESİNİ İSTİYORUZ SERVERE ONLİNE YETKİLİ İSTİYORUZ!
Kardeşim Hesap güvenliğiniz size aittir!

KARDEŞİM BAKIN ÇILDIRTMAYIN İNSANI HESAP GÜVENLİK BİZE AİTTİR DİYORSUNUZ ŞİFREMİ KİMSEYE VERMEDİM ADAMLAR PROGRAMLARLA BUG YAPARAK HESAP ÇALIYORLAR! ARTIK BUNA Bİ SON VERMEZSENİZ SERVERİNİZİ ŞİKAYET ETMEK ZORUNDA KALACAĞIM!!!!:....

KARDEŞİM BAKIN ÇILDIRTMAYIN İNSANI HESAP GÜVENLİK BİZE AİTTİR DİYORSUNUZ ŞİFREMİ KİMSEYE VERMEDİM ADAMLAR PROGRAMLARLA BUG YAPARAK HESAP ÇALIYORLAR! ARTIK BUNA Bİ SON VERMEZSENİZ SERVERİNİZİ ŞİKAYET ETMEK ZORUNDA KALACAĞIM!!!!:....
Bilgim kadarını diyebilirim...Bu konuda yasal olarak en ufak bir hakkınız yok...Ve Eren'in dediği doğru.Eğer hatalı e-mail vs. şeyler yazmazsanız hesabınız kolay kolay çalınmayacaktır.

KARDEŞİM YUKARDA YAZDIKLARIMI OKUMUYORMUSUN YETKİLİMİSİN NESİNBİLMİYORUM TEAMSPEAKTA DESTEKODASINDA 10 GÜNDÜR VARIM GELEN GİDEN YOK! ARTIK ŞİKAYET EDECEĞİM 200 TL PARAM BU SW YE GİTMİŞTİR!

ErenRyz456

Editör Adayı
SAYIN AGELİR3 VE DİĞER YETKİLİLER BU SW AÇILDIGINDAN BERİ BU SW DEYİM 8 9 U GEÇİK HESAPLARIM ÇALINDI 200TL ZARARIM VAR ARTIK CEVAP VERİN YOKSA SERVERİNİZİ ŞİKAYET ETMEK ZORUNDA KALACAĞIM TEK İSTEDİGİM İKONİAVİPİM ÇALINDI İÇİNDE V35 VARDI LÜTFEN GERİ VERİN E POSTASI BENDE TS3 DE 10 GÜNDÜR DESTEK ODASINDA BEKLİYORUM BAKAN YOK ARTIK CEVAP VERİN
VIP olmanız birşeyi değiştirmez.İkonia Network'de herkes eşittir.

KARDEŞİM BAKIN ANLAMIYORSUNUZ E POSTA ADRESİM BENDE DİYORUM... BENİ ŞİKAYET ETMEYE KADAR ZORLİCAKSINIZ...

O ZAMAN HERKESİN HESABI KORUNSUN VE HERKES EŞİT OLSUN!!!!!!BU KADAR BASİT KAÇ HAFTA GEÇTİ HALA BİLDİRİM GELMEDİ BE

xSqTayfa

Go commit die
Ben eski hesaplarımı sayarsan en az bi 1000 tl harcadım ve hepsi gitti hesapların ve tek kalan hesabımda bu ben hala şikayet etmiyorum 200 tl yi çok görüyosun gözünde...

xsqtayfa :D gibtiğim zengini çocuk adam hakkını istiyor bunun 1000 tl si 200 tl si mi olur adminler girmiyor oyuna oyuncuların şikayeti var bırakmışlar sistemi kurup gitmişler whatsapp destekleri falanda yok ödemeyi alıyorlar bir şey yapmadan para kazanıyorlar bırakın sunucuyu üzülürsünüz

ErenRyz456

Editör Adayı
xsqtayfa :D gibtiğim zengini çocuk adam hakkını istiyor bunun 1000 tl si 200 tl si mi olur adminler girmiyor oyuna oyuncuların şikayeti var bırakmışlar sistemi kurup gitmişler whatsapp destekleri falanda yok ödemeyi alıyorlar bir şey yapmadan para kazanıyorlar bırakın sunucuyu üzülürsünüz
Yönetim ekibi her daim oyundalar İkonia Network yetkilileri tamamen 4.5 güncellenmesine kilitlenmiş şekilde iş yapıyorlar...Yani şu anda büyük güncelleme geliyor.. 4.5 i bekleyiniz.!

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.