• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Değerlendirmeye Alındı YETER ARTIK

İyi günler sevgili forum halkı.Bugün sizlere bazılarımızın yaşadığı bir sorunu anlatacağım. SkyBlock da arenada takılırken Danillo_ isimli bir arkadaş benden para istedi.Ben de vermeyeceğimi söyledim.Ardından aileme küfür yedim.Buradan yetkililere sesleniyorum.Ya siz bu duruma son verin ya da biz kavgaya tutuştuğumuzda jail, mute atmayın lütfen.Yani ya siz kökten çözün, ya da bize kalınca cezalandırmayın. Lütfen /ss komutu yok gibisinden saçma şeyler yazmayın,skyblockta /ss komutu zaten yok. Gerekli ekran fotoğrafları : 2018-06-27_20.29.34.png

Ekli dosyalar

Kardeşim kökten çözün diyonda nasıl çözsünler mute atsalar mute kalkınca adam devam etcek etmeye. Kökten bir çözüm yok bırakta o kendi bilsin insanlığını :)

Kardeşim kökten çözün diyonda nasıl çözsünler mute atsalar mute kalkınca adam devam etcek etmeye. Kökten bir çözüm yok bırakta o kendi bilsin insanlığını :)
Şahsen ben olsam mute yediğimde bir daha yememek için o davranışı sergilemem. Diyelim ki sergiledim. Ban ne güne duruyor? :D

Bencede bu konuya el atılması lazım.Küfür olarak algılanmasın diye "0,1 vb." kullanınca sistem küfür olarak algılamıyor :/

Para istemiş istemesine de senin vermeyeceğin belli üstelik yetkililerin onca işi gücü var.Yani konuya çözüm bulunabilir ama kökten çözüm biraz zor be.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.