• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

YETER ARTIK İKONİA NETWORKKK :(

BU SERVERDE TAM 5 KERE BUGDA KALDIM VE ÇOK SIKILDIM . EĞER BİR YARDIM GELMEZ İSE SERVERİ BIRAKACAĞIM . SKYWARS LOBİSİNE GİRİYORUM VE UÇUYORUM MAPLER GİRMEK BENİM İÇİN BİR EZİYET OLUYOR VE SIRALAMAYA GİRMEK İÇİN UĞRAŞIYORUM AMAM SÜREKLİ HESAP DEĞİŞTİRMEK ZORUNDA KALIYORUM. LÜTFEN BANA YARDIM EDİN .

:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Tttnette genel bi sorun var ama bende lag yok.

O Hata Bendede Olmuştu,Onun Kendi İnternetin Yavaşlığı Dolasıyla Buga Girmiştir,Kendi Kendine Bazen Çıkabilir Ama Bekleyemezsen Video Çekerek Yetkililere Bildirebilirsin..

Kardesim Senin Internet baya kotu olmali ping de cok fazla yuksek . Internetini gelistir :D
Iyi forumlar

BU SERVERDE TAM 5 KERE BUGDA KALDIM VE ÇOK SIKILDIM . EĞER BİR YARDIM GELMEZ İSE SERVERİ BIRAKACAĞIM . SKYWARS LOBİSİNE GİRİYORUM VE UÇUYORUM MAPLER GİRMEK BENİM İÇİN BİR EZİYET OLUYOR VE SIRALAMAYA GİRMEK İÇİN UĞRAŞIYORUM AMAM SÜREKLİ HESAP DEĞİŞTİRMEK ZORUNDA KALIYORUM. LÜTFEN BANA YARDIM EDİN .

:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
eğer interneti 1 den fazla kullanan varsa lag ve bug olması normal

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.