• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Yeni Oyun Fikri

Parkur sunucuya eklenmeli mi ?

• Evet!

Kullanılan: 11 91,7%
  • Fikrin geliştirilmesi lazım.

Kullanılan: 1 8,3%
  • Hayır.

Kullanılan: 0 0,0%

• Kullanılan toplam oy
    12

AmIMad_

Aktif Üye

Açıklama

Bu aralar forumda istek oyunlar artmaya başladı.Dolayısıyla bende kendi fikrimi sunayım dedim.

Her neyse, oyun önerim "PARKUR".Gerek Creative sunucusu olsun gerek Eggwars, hep bir parkur meraklısı kişiler görüyorum orada burada zıplayan.Şahsen benim de sunucudaki anlarım parkur yaparak veya lobilerde geçiyor.Parkur fikrinin "Coal to Diamond" ve "Rainbow" konseptiyle yapılması durumunda tutacağını düşünüyorum.Bunlarla beraber oyun içi kostümler, isim renkleri vs. şeyler ekleyerek rekabet isteğini de oyunculara aktarabilirsiniz.Ayrıca, konuyu örneklendirmek gerekirse:

Böyle bir oyunu sunucuda görmek isteyenler de yukarıdaki oylamadan fikrini belirtirse çok sevinirim.

Bakmanı dilerim :) @ZamqiBEY

S

Silindi_5865

Benimde sunucudaki zamanlarımın çoğu parkur yaparak,atlanmıyacak yerlere atlamaya çalışmakla geçiyor.Gelmesi şahane olur.

Konu güncel. Hala destek gelmesini istiyorum. :D İyi bir fikir gibi geliyor, en azından hazırlanırsa çoğu kişiyi burada muhabbet edip parkur yapmak için beklerim.

tritontivi_

Gereksiz.
Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
bir server vardı parkur oyun sistemi süperdi oyun başlıyor herkes ilerlemeye çalışıyor aşağı düşen en başa spawnlanıyor ilk bitiren kazanıyor dereceli parkur odaları vardı mesela isteyen kolay isteyen zor giriyordu biraz oynadım gerçekten çok sakinleştiren eylenceli bir oyun bence konya crafta gelirse çok kişi beğenir oynar.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.