• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Değerlendirmeye Alındı Yeni Eklenen Edit itemler..

IlyasTR

Alperen || TarafszBEY
Yakın zamanda eklenen Edit itemler ve eksik özellikleri;
KaosBaltasında bence bir tek eksiklik Verimlilik büyüsü. Ben aldım ama Verimlilik eklenirse özel olarak eklermisiniz.
Edit kazmalar ;
Muazzam kazma V10 servet 3 kırılmazlık 3
Bence 3. Bir kazma eklenmeli V10 ipeksi dokunuş 1 kırılmazlık 3 BU KAZMANIN EKLENMESİNİ TALEP EDİYORUM ÇOK LAZIM BİR ŞEY.
Birde örnegin : bir kişi 2adet muazzam kazma aldı diyelim onu bir köylü ile v20 yapma özelligi gelmeli. (Yeni eklenecek gizemli kutudan çıkabilecegi için) @Ahmet Gelir || agelir3

Bana göre açıkçası her ikisde çıkartılması yerine kazmaya bizde istediğimiz "EasyFactions" taki gibi büyü basabilmemiz çok uygun olur... "Örs" gayet hoş olur.

Ama tabikide büssürü "Edit İtem" konusu hakkında tartışılabilir ! Bunlar artık hazır şeyler , sunucu için daha zevk verici,daha eğlenceli ve hoş şeyler olan şeyler görmeleri daha iyi olacağını umut ediyor/umuyorum.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.