• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

YasinOyun08 Küfür !

Sizce Banı Hakediyor Mu ?

• Tabiki

Kullanılan: 2 66,7%
  • Hayır

Kullanılan: 1 33,3%

• Kullanılan toplam oy
    3
Sürekli Küfür Ediyor Sebebi İse Ondan Güçlü Olup Onu Ödürmem Sürekli Spam Yapyıor
Ondan Güçlülere Sövüp Duruyor İlgilenin !
SS-1 ss.PNG
SS 2 ss2.PNG

Beni Korkutmuyor rahatsız ediyor ben bu konyacrafta 3 Yılımı Verdim Fakat Rahatsız olmak istemiyorum 120 tlye yakın para verdim bi zahmet 1. olayım

Beni Korkutmuyor rahatsız ediyor ben bu konyacrafta 3 Yılımı Verdim Fakat Rahatsız olmak istemiyorum 120 tlye yakın para verdim bi zahmet 1. olayım
Kur'an-ı Kerimi oyuncak mı ediyosun sen? Kelimelerini dikkate al önemsiz bir şey Allahın kitabı oyuncak edilmez!

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.