• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

yardım edin

abi ben profosyonel korunma baba pvp de babakılıç 5 ve elmas set aldım ama oyunda yoktum gelmedi lütfen yardım edin

anlaşılan şartlardan dolayı yetkililer bişe yapamıyo daha fazla uğraş belki daha iyisini alırsın bn de de bnzer bişe olmuştu

Arkadaşlar sitede açıkça belirtilmiş yani lütfen şunları dikkatli okuyunuz boşunamı yazılmış?Herneyse bilgiyi TheRazorGod la iletişime geçerek veya destek talebi oluşturup alabilirsin.Ve bence bu oyunda yok iken item gelmemede çok saçma işte böyle sorunlar çıkabiliyor...

Kardeş adamlar boşuna yazmadı herhalde,bizde bekliyerek alıyoruz.Lütfen bir dahakine dikkat et!!

Selam Beyfendi konyacraft.com/mrkt de bir sey aldiginda orda bi not var birsey alirken aktif olunuz die yoksa eksik gelir ve gercektende oluor o yuzden ya ts adresi: mc.konyacraft.com dan TheRazorGod la iletisime gec yada Destek talebi acin
bence ts den yazin cunki Destek Talebi cok uzun suruor Iyi oyunlar.......
By:[VIP] BroAnilBro

13215125123512wqeqwwqe131231312.jpg

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.