• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Yardım Edebilir misiniz?

HERKESE MERHABA BEN KULLANICI NİCKİ İLE SUPERMANBOY.

SİZLERE YAŞADIĞIM BİR SORUNU AÇIKLAMAK İSTİYORUM. ÖNCEDEN BELİRTEYİM BU KONUDA FİKRİ OLAMAYANLAR GEREKSİZ

CEVAPLARDA BULUNMASINLAR...

SORUNUM MİNECRAFTLA İLGİLİ BEN OYUNDA BİR KAÇ KEZ "İNTERNET CAFEDEN GİRİYORUM." DEMİŞTİM
NEDENLERİNDEN BİRİSİ

MİNECRAFTIM HATA VERİYOR...

HATA ADI : GAMEOUTPUT

AMA SÜREKLİ VERİYOR EKRAN KARTI YOK. AMA ALICAĞIM O GELENE KADAR GEÇİCİ BİR ÖNERİSİ OLAN VARSA CEVABINI BEKLERİM

BU ARADA BU HATAYI ÇÖZEBİLECEK VARSA TEAMVİEWER İLE PC ME BAĞLANMASINA İZİN VERECEĞİM.

GAMEOUTPUT VERMEDEN AÇILDIĞI DA OLUYOR FAKAT OZAMANDA BİR SÜRE SONRA YA HATA VERİYOR YADA EKRAN ÇÖKÜYOR.

TEŞEKKÜR EDERİM...

HERKESE MERHABA BEN KULLANICI NİCKİ İLE SUPERMANBOY.

SİZLERE YAŞADIĞIM BİR SORUNU AÇIKLAMAK İSTİYORUM. ÖNCEDEN BELİRTEYİM BU KONUDA FİKRİ OLAMAYANLAR GEREKSİZ

CEVAPLARDA BULUNMASINLAR...

SORUNUM MİNECRAFTLA İLGİLİ BEN OYUNDA BİR KAÇ KEZ "İNTERNET CAFEDEN GİRİYORUM." DEMİŞTİM
NEDENLERİNDEN BİRİSİ

MİNECRAFTIM HATA VERİYOR...

HATA ADI : GAMEOUTPUT

AMA SÜREKLİ VERİYOR EKRAN KARTI YOK. AMA ALICAĞIM O GELENE KADAR GEÇİCİ BİR ÖNERİSİ OLAN VARSA CEVABINI BEKLERİM

BU ARADA BU HATAYI ÇÖZEBİLECEK VARSA TEAMVİEWER İLE PC ME BAĞLANMASINA İZİN VERECEĞİM.

GAMEOUTPUT VERMEDEN AÇILDIĞI DA OLUYOR FAKAT OZAMANDA BİR SÜRE SONRA YA HATA VERİYOR YADA EKRAN ÇÖKÜYOR.
TEŞEKKÜR EDERİM...
Merhaba, öncelikle lütfen herhangi bir kimseye bilgisayarınızın kontrolünü vermeyin, eğer verirseniz olacak/olabilecek sorunlardan İkonia Network sorumlu değildir.

Sorunuza geçecek olursak;

İlk önce başlat menüsüne girin, oraya %appdata% yazın ve açılan klasörde en yukarıda (Farklı yerlerde de olabilir.) ".minecraft" klasörünü açın ve "Minecraft Launcher" dosyasını silin sonrasında Minecraft Launcher'i açarak oyunu başlatın, keyifli oyunlar :)

Eğer olmazsa .minecraft klasöründe ki (İsterseniz.) Screnshoots ve resourpacks gibi klasörleri yedekleyin. Sonrasında .minecraft klasörünü tamamen silin, eğer bu da olmazsa diğer arkadaşların yorumunu okuyun, isterseniz uygulayın. :)

Merhaba, öncelikle lütfen herhangi bir kimseye bilgisayarınızın kontrolünü vermeyin, eğer verirseniz olacak/olabilecek sorunlardan İkonia Network sorumlu değildir.

Sorunuza geçecek olursak;

İlk önce başlat menüsüne girin, oraya %appdata% yazın ve açılan klasörde en yukarıda (Farklı yerlerde de olabilir.) ".minecraft" klasörünü açın ve "Minecraft Launcher" dosyasını silin sonrasında Minecraft Launcher'i açarak oyunu başlatın, keyifli oyunlar :)

Eğer olmazsa .minecraft klasöründe ki (İsterseniz.) Screnshoots ve resourpacks gibi klasörleri yedekleyin. Sonrasında .minecraft klasörünü tamamen silin, eğer bu da olmazsa diğer arkadaşların yorumunu okuyun, isterseniz uygulayın. :)
Öncelikle Teşekkür ederim ama mallesef bu yöntem olmadı.

o_0

Broken Life
Öncelikle Java sitesine girip javanızı indirin/güncelleyin.
Ardından .minecraft.'ı silip tekrar minecraft'ı açın.
Otomatik olarak kurulum yapacaktır.
Halen devam ediyorsa özel yolu ile mesaj atarsanız .minecraft dosyamı atabilirim.

Öncelikle .minecraft'ı silin sonra Java sürümünüzün ve Windows'un güncel olduğundan emin olun.
Eğer hâlâ açılmıyorsa; Yeni profil oluşturun veya Eski profilinizi düzenleyin, Java'yı ve Minecraft'ı silip yeniden yükleyin
Bilgisayarınızda ki OpenGL gibi Minecraft'ı tetikleyecek sürücüleri kontrol edin, Ekran Kartı sürücünüzü güncel tutun ve
bilgisayarınızı en az bir kez yeniden başlatın.
Bunlarla uğraşmak istemiyorsanız eğer Minecraft'ın bilgisayarınızda çalıştığı bir tarih varsa direkt olarak bilgisayarınızı geri
tarihe alabilirsiniz (Seçtiğiniz tarihten sonra yapılan işlemler, indirmeler, dosyalar silinecektir!)
Sorununuz hâlâ devam etmekteyse geniş çaplı bir araştırma yapın.

Öncelikle .minecraft'ı silin sonra Java sürümünüzün ve Windows'un güncel olduğundan emin olun.
Eğer hâlâ açılmıyorsa; Yeni profil oluşturun veya Eski profilinizi düzenleyin, Java'yı ve Minecraft'ı silip yeniden yükleyin
Bilgisayarınızda ki OpenGL gibi Minecraft'ı tetikleyecek sürücüleri kontrol edin, Ekran Kartı sürücünüzü güncel tutun ve
bilgisayarınızı en az bir kez yeniden başlatın.
Bunlarla uğraşmak istemiyorsanız eğer Minecraft'ın bilgisayarınızda çalıştığı bir tarih varsa direkt olarak bilgisayarınızı geri
tarihe alabilirsiniz (Seçtiğiniz tarihten sonra yapılan işlemler, indirmeler, dosyalar silinecektir!)
Sorununuz hâlâ devam etmekteyse geniş çaplı bir araştırma yapın.
Öncelikle teşekkür ederim. Ama sanırım opengl yüzünden ve onun için ekran kartına ihtiyacım olacak ve yakın zamanda çözüleceğini ümit ediyorum !

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.