• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Yaptığım Herşey İçin Özür Diliyorum - MelihOffical

Chris Aussie

MELIH BEY

Öncelikle Konuma Gelen Herkeze Selam Olsun
Ben Melih, Tanıyan Tanır.
Yaptığım Şeylerden Utanc Duyuyorum Ve Yaptığım Şeylerin Ne Kadar Cocukça Bişey Olduğunu Anladığım İçin Bu Konuyu Açıyorum.
Oyunda Olsun Forumda Olsun Zarar Verdiğim, Hakaret Ettiğim Kimler Varsa Hepsinden Özür Diliyorum Ve Birdaha Böyle Şeyler Yapmamak Adına Yemin Ediyorum. Artık Eskisi Gibi Sunucuya Crash Atıp Oyuncuların Huzurunu Kaçıran Melih'in Aksine Oyunculara Yardım Eden Bir Melih Olucak Karşınızda. Tekrardan Özür Dilerim. Grafik Çalışma'mı Sevgili KonyaCraft Üyelerine Armağan'ım Olsun.

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili

Öncelikle Konuma Gelen Herkeze Selam Olsun
Ben Melih, Tanıyan Tanır.
Yaptığım Şeylerden Utanc Duyuyorum Ve Yaptığım Şeylerin Ne Kadar Cocukça Bişey Olduğunu Anladığım İçin Bu Konuyu Açıyorum.
Oyunda Olsun Forumda Olsun Zarar Verdiğim, Hakaret Ettiğim Kimler Varsa Hepsinden Özür Diliyorum Ve Birdaha Böyle Şeyler Yapmamak Adına Yemin Ediyorum. Artık Eskisi Gibi Sunucuya Crash Atıp Oyuncuların Huzurunu Kaçıran Melih'in Aksine Oyunculara Yardım Eden Bir Melih Olucak Karşınızda. Tekrardan Özür Dilerim. Grafik Çalışma'mı Sevgili KonyaCraft Üyelerine Armağan'ım Olsun.
Fotoğraf efsaneymiş,bana da yapar mısın ? :D

Bu arada sonunda hatalarının farkına vardın.Sanada teşekkürler!

Tommy27743

Don't Be Afraid...
Yaptığı Hataların Farkına Varıp Özür Dilemek De Bir Erdemdir...
Teşekkür Ederiz MelihOffical!!!

Bu konuyada melihe laf atıp, huzur kaçırmayın melihin olgunlaşması çok iyi bir şey ha birde dip not düşüyüm. Özür dileyen insanların çoğunluğu, karşı tarafın kendilerini anlamayacak kapasitede olmadığını düşündüğü için özür dilemeye başvurur o kapasitede olmayan insanlarda melihe laf yapacak biliyorum. :)

AmIMad_

Aktif Üye
Açıkçası yaşayarak gördüm ki bunu kaçıncı deyişin :D ?
Ben inanıyorum belirli bir süre sonra yine ters olacaksın.Tabii olmaman daha iyi.

Chris Aussie

MELIH BEY
Açıkçası yaşayarak gördüm ki bunu kaçıncı deyişin :D ?
Ben inanıyorum belirli bir süre sonra yine ters olacaksın.Tabii olmaman daha iyi.
Bu Aramızdaki Savaşı Ruckran Adlı Yönetici Başlattı, Projemi Anlattım diye Bana İp Ban Attı O Gün Bu Gündür Bu Savaş Devam Ediyodu Aramızdaki, Bugün Sonra Ericek İnşallah .

FelsEFE

Süper Üye
Melihi Çoğu Kişi Bilir. Çok Sorun Çıkarmışlığı Vardır. Şaşırttı Bu Davranışın. İyi Bı Gelişme. Hala Silah Zoruyla Yazdığını Düşünüyorum Ama

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.