• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Sumo xXx_KaaN_xXx | İllegal Sıralama

Şikayet Eden: Forsaken
Şikayet Edilen: xXx_KaaN_xXx
Şikayet Sebebi: İllegal Yollar İle Sıralama Kasılımı
Kanıt: Tıkla!
Not: TurkPro12 hesabının oyun içinden başka birine ait olabilirliği tartışılır. Belki de bir arkadaşı o hesabı illegal kasarken getirmiştir, benim dediğim gibi Kaan'a da ait olabilir. Hesabın birisi tarafından getirildiği illegal kasılımın olduğu gayet açık. Şikayet incelendiği taktirde üst üste oynanan müsabakalarda bahsettiğim yan hesabın, oyunun başından sonuna kadar pasif şekilde kalıp oyun bittikten sonra tekrar oyuna girip hareketsiz kaldığının doğrulanacağından eminim.

Son düzenleme:

_KAAN_

Süper Üye
Aga ne illegal bu güne kadar illegal kasmadım hesapta kalmar41 varmış kim verdi ben de bilmiyorum ama TurkPro12 diye bi Hesabım yok yetkililer inceleyebilir

Aga ne illegal bu güne kadar illegal kasmadım hesapta kalmar41 varmış kim verdi ben de bilmiyorum ama TurkPro12 diye bi Hesabım yok yetkililer inceleyebilir
kalmar41'e hesabı sen verdin, hatta kalmar41 hesabı kasarsa onun banını kazandığınız kredi ile açacaktınız. TurkPro12 adlı kullanıcı da kalmar41'in bir başka hesabıdır. Ayrıca arkadaş hile kullandığından KAC tarafından 2 gün yasaklandı.

Son düzenleme:

_KAAN_

Süper Üye
kalmar41'e hesabı sen verdin, hatta kalmar41 hesabı kasarsa onun banını kazandığınız kredi ile açacaktınız. TurkPro12 adlı kullanıcı da kalmar41'in bir başka hesabıdır. Ayrıca arkadaş hile kullandığından KAC tarafından 2 gün yasaklandı.
Kalmar41e ben neden veriyim hile açıyor deniz vermiş bende aldım