• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Genel XCILGINX Discord rezilliği

bunu diyen adamlar niye dcde sesli gelemiyor
ilk olarak adam dediğin için sağ ol ben size şahıs demeyi tercih ediyorum,
bunu bana diyen şahıs bundan birkaç ay önce 'knk sesli konusamıyom, utanıyom knk' diye ağlıyordu

özelde olan bir şeyi burda şikayet etmesi yok mu bide
sana da gelecek olursak, şikayet için açılmış bir konu değil; zaten konunun açılma amacı rezil etmek vs. tabiki şahısta utanma duygusu henüz türememiş, bizde o konuda ona destek olmaya çalışıyoruz :p

tavsanlar

Süper Üye
Allah sadece Hz. Süleyman'a hayvanlarla konuşabilme yeteneği vermişti, ben ne çabalıyorum?

XCILGINX

Süper Üye
ilk olarak adam dediğin için sağ ol ben size şahıs demeyi tercih ediyorum,
bunu bana diyen şahıs bundan birkaç ay önce 'knk sesli konusamıyom, utanıyom knk' diye ağlıyordu

sana da gelecek olursak, şikayet için açılmış bir konu değil; zaten konunun açılma amacı rezil etmek vs. tabiki şahısta utanma duygusu henüz türememiş, bizde o konuda ona destek olmaya çalışıyoruz :p
ufff lafi koydun abi helal simdi ben abisiyim diyip yan hesabindanda yaz bekliyom :money_mouth:

XCILGINX

Süper Üye
Allah sadece Hz. Süleyman'a hayvanlarla konuşabilme yeteneği vermişti, ben ne çabalıyorum?
cok havlamamaya calis ozaman evdekiler rahatsiz oluyor h-he bide profil fotografim sana gonderme olabilraibrawirbawir abi kusura bakma.. :crying_cat_face:x2

iRuustyy_

Süper Üye
beyler üstüne alınmak isteyenlere bişey sorucam cidden mal mısınız ya özelde yaşanan bi konuyu buraya taşımanın tartışma çıkarmaktan başka ne amacı olabilir aq? salak salak çocukca hareketler yapmayın az büyüyün amk kaç yıldır aynısınız aptallar azcık kitap okuyun da salak saçma tartışmalara burun sokmamayı öğrenin birader bune aq ne mal salak sacma bos heriflersiniz (bu arada... mcim var ama konusamiom..ane kizio..Ğ)