• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

World Editsiz Yapılan Eyfel Kulesi

Nasıl Olmuş

• İyi

Kullanılan: 4 100,0%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0,0%

• Kullanılan toplam oy
    4
World Editsiz Yapılmıştır 15.08.2017
By: iFakeHero , 0_Soulfly_0
2017-08-16_12.43.24.png 2017-08-16_12.43.37.png

World Edit Yapının GÜZELLİĞİNE hiçbir etki yapmayan sadece yapı yapma süresini kısaltmaya yardımcı olan bir plugindir. bir yapıyı world editsiz 6 saatte yapıyorsan world editli 3 saatte yaparsın olacak bu. world editsiz demen gereksiz olmuş ama yinede çok hoş güzel bloklar kullanmışsın.

Biz Bunu İyimi Kötümü Sormak İçin Yaptık.
World Editsiz Yapılması Bi Bilgi Havalanmıyom!

toastgirl

Yeni Üye Olmayan
Cok güzel olmuş ellerinize sağlık :D

COK GUZEL OLMUS AGELIR3 SPAWN YAKININA ALIR :D

Çok Teşekkürler Ama Düşünce iFakeHero'nun Ben Yardımcı Oldum Sadece.

Daha Büyük Düşüncelerimizde Var Creativeden Sınırsız Vip Alıp Daha Fazlasını Yapacagız.

Nrkj

Süper Üye
World Edit Yapının GÜZELLİĞİNE hiçbir etki yapmayan sadece yapı yapma süresini kısaltmaya yardımcı olan bir plugindir. bir yapıyı world editsiz 6 saatte yapıyorsan world editli 3 saatte yaparsın olacak bu. world editsiz demen gereksiz olmuş ama yinede çok hoş güzel bloklar kullanmışsın.
World edit hakkında fazla bir şey bilmeyen birisi olduğunu bu yazımla belli ettin. LÜTFEN world edit hakkımda daha detaylıca öğren öyle konuş.

World edit hakkında fazla bir şey bilmeyen birisi olduğunu bu yazımla belli ettin. LÜTFEN world edit hakkımda daha detaylıca öğren öyle konuş.
bulabildiğim kadar türkçe kaynağa baktım eğer birşey bilmeden konuşmuşsam özür dilerim daha çok komut vardır tabi. amma velakin konyacraftta kullanabildiğimiz komutlara göre konuştuğum için world editin pek birşey kattığını düşünmüyorum.kullanabildiğimiz komutlardan hangileri daha GÜZEL yapmamıza yardımcı oluyor söylersen sevinirim

ShamsGAMER

ηє мυтℓυ тüякüм ∂ιуєηє!
Dostum iFakeHero'ya sorunca sadece kendim yaptım hiç yardım almadım diyor?

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.