• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü VİP VE IKONE PARASI 256 GELMEDİ

VİPİMİ VERİN

• VİP

Kullanılan: 4 80,0%
  • PARA

Kullanılan: 3 60,0%

• Kullanılan toplam oy
    5
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OYUNDAYKEN ALDIM İKONE 256 TANE VE VİP GELMEDİ YETKILIYE SOYLEDIM İSİM VAR DEDİ SONRA BAKARIM DEDİ BU NASIL BI DURUM LUTFEN BUGUN ICINDE VERİRSİN LUTFEN OYUNDAKİ ADİM Ensckr59 DUR

FerdiOfficial

Editör Adayı
OYUNDAYKEN ALDIM İKONE 256 TANE VE VİP GELMEDİ YETKILIYE SOYLEDIM İSİM VAR DEDİ SONRA BAKARIM DEDİ BU NASIL BI DURUM LUTFEN BUGUN ICINDE VERİRSİN LUTFEN OYUNDAKİ ADİM Ensckr59 DUR
Yetkili ile iletişime geçmen tavsiye edilir üstelik böyle sorunlar olmaması gerekiyor çünkü okadar kişi alıyor iletişime geçsen iyi olur.

Merhaba, gerekli uyarı markette hatırladığım kadarıyla 5 farklı yerde tekrar tekrar yapılıyor. Uyarının bir tanesi ekrana gelen uyarı sekmesinde en üst sırada yer alıyor. Bunları dikkat etmeyip okumadıysanız önünüzdeki hayatta çok daha büyük mağduriyetler yaşayabilirsiniz.

Bu arada şuanda işim var diyen bir yetkili olduğunu sanmıyorum. Yetkililere yalnızca destek bildirimi, facebook veya buradan ulaşabilirsiniz.

• "Herhangi bir şey satın alırken satın aldığınız sunucuda çevrimiçi olup Envanterinizde yeteri kadar boş alan olduğuna emin olunuz. Aksi takdirde satın aldığınız Paket eksik teslim edilebilir. Bu uyarıya rağmen ilgili sunucuda çevrimiçi olmaz veya Envanterinizde boş alan bulundurmazsanız eksik teslim edilen hiçbir şeyin telafisi yapılmayacaktır!"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.