• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

VIP OLDUKLARI İÇİN BANLANMIYORLAR

YETER YAHU LÜTFEN VIP LER HACK AÇAMASIN. VIPLER SÜREKLİ HACK AÇINCA HİÇ OYNAYAMIYORUM BİLE!! LÜTFEN VIPLER HACK AÇAMASIN LÜÜÜTFEENN :mad:

AmIMad_

Aktif Üye
YETER YAHU LÜTFEN VIP LER HACK AÇAMASIN. VIPLER SÜREKLİ HACK AÇINCA HİÇ OYNAYAMIYORUM BİLE!! LÜTFEN VIPLER HACK AÇAMASIN LÜÜÜTFEENN :mad:
''VIP oldukları için ceza almıyorlar'' demişsiniz fakat böyle bir şey söz konusu değil.Bizzat kendimden örnek verebilirim...Uzun bir süre önce yaptığım hatadan ötürü fazlasıyla VIP içeren(yani farklı oyunlardan VIP üyeliği içeren) hesabım süresiz olarak uzaklaştırıldı.Şu anlık foruma vb. yerlere bakan yetkili editör bulunmamakta.Destek taleplerine ve nadiren teamspeak3 üzerinden sesli destek taleplerine göz atıyorlar.Sanırsam Haziran-Temmuz gibi bir tarih vermişlerdi.Yakın bir tarihte editör alırlar diye düşünüyorum.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.