• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Vip + Küfür

Merhaba. Bu aslında bu gerekli şahsın dediğinin fragmanı niteliğinde. Kızın rezilliğini gözler önüne seriyorum... 2017-09-06_08.29.48.png

bi sn ya tek ben kufur etmedim yanlız NotriNova adlı bir baba vip daha var oha kufur etti hazreti NotriNovanın arkadaşı o yuzden NotriNova da küfür etti ama onun ss leri nedense yok eyer ben ban yersem NotriNova da yemek zorunda oyle olması gerek hazreti NotriNovanın arkadaşı olduğu için onun ss lerini atmıyo ben ban yersem haksızlık olur !!!!

bi sn ya tek ben kufur etmedim yanlız NotriNova adlı bir baba vip daha var oha kufur etti hazreti NotriNovanın arkadaşı o yuzden NotriNova da küfür etti ama onun ss leri nedense yok eyer ben ban yersem NotriNova da yemek zorunda oyle olması gerek hazreti NotriNovanın arkadaşı olduğu için onun ss lerini atmıyo ben ban yersem haksızlık olur !!!!
Hayır ben o sırada oyunda yoktum. Yalan söylüyerek üsde çıkmaya çalışmayınız! Ve burası forum (bi sn) Diye ergen ergen konuşmassanda sevinirim oyunda herkes dalga geçiyorsun. Umarım cezan verilir ben bu konuyu ahmet beylede konuşacağım birazdan...

şuanda oyle bir yalan atıyorki uste cıkmak umrumda deyil yarın vipim bitiyo ban yersemde bile gene gelirim sw ye ama NotriNova ile kavga ederken hazreti oyundaydı hatta bana orda hazreti bile küfür etti

şuanda oyle bir yalan atıyorki uste cıkmak umrumda deyil yarın vipim bitiyo ban yersemde bile gene gelirim sw ye ama NotriNova ile kavga ederken hazreti oyundaydı hatta bana orda hazreti bile küfür etti
Çok profesyonel şekilde yalan söylüyorsun! Ben o sırada eggwarsdaydım ve bir kişinin daha ss almıştım. Eğer kanıtın varsa eğer ki küfür ettiğime dair lütfen çekinme kanıtı at!

Ve ben küfür etmediğimi sonuna kadar savunuyorum burda eggwarsda olan herkese sorulmasını isdiyorum ben sunucuda bir kelime dahi küfür etmedim! Ve edenleride bildirdim uyardım...

Mcanik

Süper Üye
Küfür ban sebebi değil mute sebebidir.Dediğin argo kelime pek ağır değil o yüzden en fazla 1-2 gün mute yersin.İkinci olarak başka bir kişinin küfür ettiğini iddia ediyorsan kendin alabilirsin SS.Bu işlem için bir uygulama gerekmiyor f2 tuşu minecraftın otomatik ekran görüntüsü alma tuşudur.

Küfür ban sebebi değil mute sebebidir.Dediğin argo kelime pek ağır değil o yüzden en fazla 1-2 gün mute yersin.İkinci olarak başka bir kişinin küfür ettiğini iddia ediyorsan kendin alabilirsin SS.Bu işlem için bir uygulama gerekmiyor f2 tuşu minecraftın otomatik ekran görüntüsü alma tuşudur.
Merhaba. Daha çok ss var 3'Ss ban sebebi.

Bu Küfür Ağır Bir Küfür Değildir Sadece 1 Saat'lik Mute Bile Yeter Konuyuda Uzatmanın Bir Manası Yok Ama Maria_08
NortiNova Konusunda Haklı Onunda SS Lerini Atarsan Sevinirim Arkadaşın Diye Korumanda Hakka Girmene Ndn Olur !

Bu Küfür Ağır Bir Küfür Değildir Sadece 1 Saat'lik Mute Bile Yeter Konuyuda Uzatmanın Bir Manası Yok Ama Maria_08
NortiNova Konusunda Haklı Onunda SS Lerini Atarsan Sevinirim Arkadaşın Diye Korumanda Hakka Girmene Ndn Olur !
Merhaba. Yalancı bir ortaklık yapman çok yanlış bir davranış. Eğer ki o an sen sunucuda olmadığına göre burda bir şeyi biliyormuşcasına yargılamassan sevinirim. Ve mümkünse benden uzak ol!

KollarimiVerin

Editör Adayı
Arkadaşlar, Ne Olduğunu Tam Olarak Anlamış Değilim, Ama.
Ne Olucak, Bilemeyeceğim Artık. :D

Arkadaşlar, Ne Olduğunu Tam Olarak Anlamış Değilim, Ama.
Ne Olucak, Bilemeyeceğim Artık. :D
Şimdi ben bu gerekli şahsın küfürlerini yakalayıp ss alıyorum ama NotriNova diye biriyle kavga ediyolar ve bana o kavga anında sende vardın diyo orda olduğumu iddia ediyor ama ben her lobiye gittiğimde ss alırım ve sside aldım ve arkamdanda şöyle yalan atıyor sen bana yalvardın diyo yalanlarını ifşalayınca konuya mesaj yazmayı kesdi.

KollarimiVerin

Editör Adayı
Şimdi ben bu gerekli şahsın küfürlerini yakalayıp ss alıyorum ama NotriNova diye biriyle kavga ediyolar ve bana o kavga anında sende vardın diyo orda olduğumu iddia ediyor ama ben her lobiye gittiğimde ss alırım ve sside aldım ve arkamdanda şöyle yalan atıyor sen bana yalvardın diyo yalanlarını ifşalayınca konuya mesaj yazmayı kesdi.
Sen Bu Konunun Ne Olur Ne Olmaz, Peşini Sür.
Bir Şeyler Yap Dost.
Kendini Haksız, Duruma Düşürmeni İnan ki Ben Bile İstemiyorum.

Sen Bu Konunun Ne Olur Ne Olmaz, Peşini Sür.
Bir Şeyler Yap Dost.
Kendini Haksız, Duruma Düşürmeni İnan ki Ben Bile İstemiyorum.
Sen pvp gelsen o zaman hani bu fragmanmış raki dersin ama önüne çıkıcağım buna inanıyorum riske giren insanlar başarıyı yakalar ve bunları bitirmek için orda olucağım sunucuda daha 1 kişiye bile team olalım demedim herkes gelip benle team olmak isdedi ve bana bize yalvardın diyor çok tuhaf...

KollarimiVerin

Editör Adayı
Sen pvp gelsen o zaman hani bu fragmanmış raki dersin ama önüne çıkıcağım buna inanıyorum riske giren insanlar başarıyı yakalar ve bunları bitirmek için orda olucağım sunucuda daha 1 kişiye bile team olalım demedim herkes gelip benle team olmak isdedi ve bana bize yalvardın diyor çok tuhaf...
Benim Pvp'ye Geldiğim Bayağı, Görülmüştü Zaten.
Ama Şöyle, Bir Şey Var.
Karşında ki Şahıs, Sanki Seni Haksız, Duruma Çıkarmaya Çalışıyor.
Onu Tokatlayacak Kadar Güçlü, Bir SS'in Varmıdır?

Benim Pvp'ye Geldiğim Bayağı, Görülmüştü Zaten.
Ama Şöyle, Bir Şey Var.
Karşında ki Şahıs, Sanki Seni Haksız, Duruma Çıkarmaya Çalışıyor.
Onu Tokatlayacak Kadar Güçlü, Bir SS'in Varmıdır?
Onlar sövüşürken yoktum o zaman olsaydım herşey daha net olurdu. Ama merak etme illaki büyük bir açığını yakalayacağım...

KollarimiVerin

Editör Adayı
Onlar sövüşürken yoktum o zaman olsaydım herşey daha net olurdu. Ama merak etme illaki büyük bir açığını yakalayacağım...
Yakala, Abi.
Adam Seni Haksız, Duruma Düşürmeye Çalışıyor.
Yaptığı Ne Kadar, Kötü Bir Şey.

AmIMad_

Aktif Üye
Kanıtı varsa gönder.Aksi taktirde kimseye görmeden etmeden müdahale edilmez.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.