• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

VIP CEKILISI DOLANDIRILICILIGI VE VERILMEMESI

OsmanHQ

Forum Destek , Gözetmen
ErenRyz Adli Sahis Vip Cekilisi Yapti Arada Kazananlardan Bende vardim Ve 54enes54 kanka vardi hickimseye odlunu vermedi herkezi heycanlarndirdi ve vermedi . Ben Artik Burayi Sikayet Edicem Yada Bana Vipim Verilecek .!

ErenRyz456

Editör Adayı
ErenRyz Adli Sahis Vip Cekilisi Yapti Arada Kazananlardan Bende vardim Ve 54enes54 kanka vardi hickimseye odlunu vermedi herkezi heycanlarndirdi ve vermedi . Ben Artik Burayi Sikayet Edicem Yada Bana Vipim Verilecek .!
Vericeğim fakat senin davranışlarını düzeltmeni bekliyorum

OsmanHQ

Forum Destek , Gözetmen
Eren Ryz Ben Davranıslarımı Duzeltırım Ama Bugun Icerısınde Bana Vıpmı Verebılırmısın

OsmanHQ

Forum Destek , Gözetmen
Ben bilmem Sen Dedin !

OsmanHQ

Forum Destek , Gözetmen
Eren Bey Ben Bilmem Agelir3 Sahısa Sikayet Edicem Verilmezse oda Vermezse Serveri Sikayet Edecegım

ErenRyz456

Editör Adayı
Serveri şikayet etme hakkınız yok hatta Agelir veya ÜstYönetime'de şikayet edemezsiniz herhangi bir dolandırıcılık bulunmamakta sadece ertelendi :)

Nrkj

Süper Üye
Eren Bey Ben Bilmem Agelir3 Sahısa Sikayet Edicem Verilmezse oda Vermezse Serveri Sikayet Edecegım
Serveri şikayet etsen ne olacak ki :') nasıl olsa resmi bir şey değil olay yine senin üstünde patlıyacak.

OsmanHQ

Forum Destek , Gözetmen
Bu Sefer Allahınızı Seviyorsunuz Artık Vuruyorum Fakir Değilim Allah Şükür İstesem Ala Bilirim Sınırsız Ama Burada Ve orada Burdan kredi cartla alınmıyor Lütfen KaRDEŞLER LÜTFEN!

KollarimiVerin

Editör Adayı
@ErenRyz456
İnsanları Lütfen, Bu Tür Şeyler İle Mahcup, Etmeyin.
V.I.P, Çekilişini Yapamıyor İseniz Açıkca, Söyleyin.
İnsanlar, Size Güvenerek Konuşuyor.​

ErenRyz456

Editör Adayı
Serveri şikayet etme hakkınız yok hatta Agelir veya ÜstYönetime'de şikayet edemezsiniz herhangi bir dolandırıcılık bulunmamakta sadece ertelendi :)

OsmanHQ

Forum Destek , Gözetmen
Ben Dolandiricilik Demiyorum Allahinizi Severseniz LUTFEN OKULLAR ACILIYOR !

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.