• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv VIP Alcam sözüyle hesap dolandırıcılığı... (IErenITR)

Aurorix

Sevilmeyen ve kötü bir ekipmana sahip olan çocuk.
Sevgili okurlar... Creative'de VIP alcam diyip hesap çalan IErenITR'nin banlanmasını taleb ediyorum... Kanıt isteyenler için fotoğraflara bakabilir. İllaki IErenITR king dir diyenler için SS'lerdeki Skype gerçek IErenITR onunda Skype hesabını verebilirim...
Tamam kanıtları verdiğimize göre gerisi yetkililere kaldı. Çalıp da çalmadım diyen IErenITR için bu konu.

bandicam 2017-12-04 15-41-24-396.jpg bandicam 2017-12-04 15-42-46-681.jpg bandicam 2017-12-06 19-08-07-863.jpg

Fake IErenITR olduğunu idda edenler için Skype:live:erenreyiz42 (Bu Skype adresi verilirken hiç bir kötü amaç güdülmeden, sadece yığılacak iftiralardan dolayı gösterilmiştir.)
-19:25 / 6.12.2017: Bazıları hala FAKE hesap diyor :) Buyrun:
https://goo.gl/zz5XoM

-
AuroRix

Son düzenleme:
O BEN DEĞİLİMKİ YİNE HANGİ KANKANI KÖPEĞİN YAPIP KULLANIP İFTİRA ATTIN ?

Aurorix

Server dışı ilgili bir şey ile ilgilenmezler diye düşünüyorum.Serverde olsa neyse de bunu troll olarak falanda yapmış olabilir.Veya fake de olabilir skypeyi versende vermesende.Burda yapılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum açıkcası.
Olayın tam içinde olmadığını düşünerek senin gözünden haklısın. bu videoyu izleyerek durumu dahada iyi anlayabilirsin. Skype kesinlikle fake deildir ve TROLL amaçlı değildir. Geri dönüşün için teşekkürler!

Nrkj

Süper Üye
Yazık ya birbirinizle kavga ettikten sonra hemen birbirinizi ifşalamanız :D :D :D Neyse ben cipsimi kolamı alıp sizi izleyeyim bari.

Aurorix

Yazık ya birbirinizle kavga ettikten sonra hemen birbirinizi ifşalamanız :D :D :D Neyse ben cipsimi kolamı alıp sizi izleyeyim bari.
Kesinlikle... KOMİK ayrıyeten o beni İFŞALAMADI çünkü ifşalancak bir şey yapamdım :)

Son düzenleme:
Meric_HD O BEN DEĞİLİM KANKASIYLA BERABER BEN ÇIKINCA NİCKİNİ ErenReyiz YAPMIŞLAR VE ÖYLE ŞEYLER YAZIP SS ATMIŞLAR SKYPE TAKİDE BEN DEĞİLİM RESMEN İFTİRA BUNLAR TAKLİT BUNLAR

Meric_HD O BEN DEĞİLİM KANKASIYLA BERABER BEN ÇIKINCA NİCKİNİ ErenReyiz YAPMIŞLAR VE ÖYLE ŞEYLER YAZIP SS ATMIŞLAR SKYPE TAKİDE BEN DEĞİLİM RESMEN İFTİRA BUNLAR TAKLİT BUNLAR
Şuan açık açık senin olduğun belli oluyor.Boş konuşma kardeşim.Demekki serverdeki de sen değilsin sen sövmedin birisi nickini çaldı dimi ? Gereği yapılcak kurtulmaya çalışma :p

Foruma yeni katılmama rağmen kuralları daha iyi biliyorum.

• Üyeler Forumumuzun veya başka bir forum üyesinin özel bilgilerini alenen açıklayamaz. Bu kuralı ihlal etmiş bulunuyorsunuz ve
  • İkonia Network hesaplarınızı korumakla görevli değildir. Suçlayamaz,yargılayamazsınız. ''ŞİFREMİ UNUTTUM'' sistemi ile hesabınızı geri alabilirsiniz. E-Posta girmediyseniz hata tamamen sizdedir.

Aurorix

Şuan açık açık senin olduğun belli oluyor.Boş konuşma kardeşim.Demekki serverdeki de sen değilsin sen sövmedin birisi nickini çaldı dimi ? Gereği yapılcak kurtulmaya çalışma :p
Desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Yalancılığını bu noktada bile konuşturabiliyor...

Sevgili okurlar... Creative'de VIP alcam diyip hesap çalan IErenITR'nin banlanmasını taleb ediyorum... Kanıt isteyenler için fotoğraflara bakabilir. İllaki IErenITR king dir diyenler için SS'lerdeki Skype gerçek IErenITR onunda Skype hesabını verebilirim...
Tamam kanıtları verdiğimize göre gerisi yetkililere kaldı. Çalıp da çalmadım diyen IErenITR için bu konu.

Ekli dosyayı görüntüle 3788 Ekli dosyayı görüntüle 3789 Ekli dosyayı görüntüle 3796

Fake IErenITR olduğunu idda edenler için Skype:live:erenreyiz42 (Bu Skype adresi verilirken hiç bir kötü amaç güdülmeden, sadece yığılacak iftiralardan dolayı gösterilmiştir.)
-19:25 / 6.12.2017: Bazıları hala FAKE hesap diyor :) Buyrun:
https://goo.gl/zz5XoM

-
AuroRix
Bu Konuyu Yetkililerin İletişim Hatlarını Veya Skypesini Bul SS'leri At
Yetkililer Bi Çözüm Bulurlar

krdşm kurtulmaya çalıştığım yok serverda değilken nickimi skype tada aynı bilgilerimi kullanmışlar verdiği skype adresime tıkladığın zaman başka çıkacaktır(gerçek skypem)yani kerim bana sadece iftira atıyor

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.