• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Video editleme | Yardım!

Xx_VIP_xX

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Video montajlamam gerekiyor.

Buraya link paylaşmak için Youtube'a yüklemem gereken videolar var.

Videoların arkasına müzik koymak, gereksiz yerleri kesmek, efektler oluşturmak için video düzenleme programı lazım.

Youtube'a video yüklerken çok sıkıntı çıkıyor bununla ilgili bir bilgisi olan varsa da lütfen açıklayabilir mi?

Mesela az önce gerçekten çok önemli bir video vardı buraya linkini atacaktım.

Ama 2 saat sonra %30 olması gerçekten berbat bir durum.

Camtasia gibi programlar önermeyin lütfen.

O tür programlarda 30 Dolar'a orjinalini almazsak ekranda büyük bir yazı çıkıyor bu çok saçma bir durum.
30 Dolar da şuan çok pahalı.

Konuda yasak bir şey yok diye düşünüyorum, Kurallara baktım ve konunun uygunsuz olmadığını düşünüyorum.

Eğer reklam vs. suç varsa konuyu silebilirim.

Ama lütfen konuyu saptırmak yerine, konuyla ilgili bana yardım edin.

Mesela tahmin ediyorum ki çok konuyla alakasız eleştiriler olacak:
''Konunun forumla ne ilgisi var?''
''Çok saçma.''
''Bu tür konular açmayın.''
''Yine saçma bir konu daha.'' Gibi...

Dediğim gibi çok önemli bir video planım vardı ama olmadı.

Son düzenleme:
Merhaba, anladığım kadarıyla video editleme hakkında çok fazla bilginiz yok, istemesenizde başlangıç için Camtasia programını önerebilirim.
''Tech Smith...'' yazısı nasıl kaldırılır?
Dediğiniz gibi belli bir ücret karşılığında orijinal program satın alırsanız tüm ayrıcalıklara sahip olabiliyorsunuz, ancak bazen ücret ödemek hele ki dolar, euro gibi para birimleri ülkemize göre biraz tuzlu oluyor.
Ne kadar ücret ödeyip satın almanız doğru olsa da,
ücret ödemeden internette çok ufak araştırmalar yaparak ''Camtasia Key'' bulabilirsiniz.

Yine derseniz ki;
''Ben Camtasia istemiyorum, başka bir program öner''

Maalesef ki, ücret ödemeden orijinal bir program almak zordur.

Xx_VIP_xX

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Merhaba, anladığım kadarıyla video editleme hakkında çok fazla bilginiz yok, istemesenizde başlangıç için Camtasia programını önerebilirim.
''Tech Smith...'' yazısı nasıl kaldırılır?
Dediğiniz gibi belli bir ücret karşılığında orijinal program satın alırsanız tüm ayrıcalıklara sahip olabiliyorsunuz, ancak bazen ücret ödemek hele ki dolar, euro gibi para birimleri ülkemize göre biraz tuzlu oluyor.
Ne kadar ücret ödeyip satın almanız doğru olsa da,
ücret ödemeden internette çok ufak araştırmalar yaparak ''Camtasia Key'' bulabilirsiniz.

Yine derseniz ki;
''Ben Camtasia istemiyorum, başka bir program öner''

Maalesef ki, ücret ödemeden orijinal bir program almak zordur.
Araştırdım, ama herkes prim yapıyor. Ya gereksiz programları link.tl'den vererek para kazanıyorlar, ya da videoları uzun tutup reklam veriyorlar.
Genel olarak hepsi satın aldıkları kodu veriyolar bu da geçersiz oluyor. Dediğiniz gibi ''Teach Smith...'' yazısı çok rahatsız ediyor. Ekranın ortasında kocaman bir yazı. :p Bir çok ücretsiz istediğim gibi program var ama, indirme linklerini bulamıyorum. Herkes artık paragöz olmuş linkler reklam dolu indir yazısına bile güven olmuyor. :) Eğer 30 TL olsa neyse de... 30 Doların Türk Lirası'na dönüşü gerçekten pahalı oluyor. :) Doların Türk Lirasına olan değerini 6 TL olarak hesaplarsak 180 TL oluyor. :)

Sony Vegas Pro 13 'ü kesinlikle öneriyorum . Kendi minecraft videolarımı ve eskiden üzerinde çalıştığım futbolcu performans videolarını editlerken sürekli olarak kullandım . Tahmin edemeyeceğin kadar özellik var , çok profesyonel bir program .Kullanımı biraz zor fakat öğrenince gerçekten çok işine yarayacak. 1 aylık ücretsiz deneme sürümü var , bittikten sonra 360 $ 'a [ 2012 TL ] satın alabilirsin veya crackleyerek ücretsiz bir şekilde süresiz olarak kullanabilirsin .
1 Aylık deneme sürümü indirme linki :

TIKLA !

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.