• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

VALLA NE GÜZEL SERVER

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YAV GEÇENLERDE gamer26 DİYE BİRİNİN ARSASINDA MİMAR EKİBİ KURMUŞTUK O KADAR GÜZEL EVLER YAPMIŞTIK EMEK VERMİŞTİK ANCAK orfaks1 ADINDA BİR EMEK HIRSIZI GELDİ HER ŞEYİMİZİN AĞZINA ETTİ HARBİDEN YAPICAM DİYE KANDIRIP GİTTİ GENE HER B-KU KIRDI AYRICA NRKJ DİYE BİR MİMAR GELDİ BANA AMAÇSIZCA 1 SAAT MUTE ATTI VALLA NE GÜZEL SER VER YA ALIN SSLER 2017-01-30_03.45.37.png

Herhangi bir kötü durum söz konusu değildir. Kandırılmanız Serverin iyi olması veyatta kötü olmasıylada alakalı değildir. Tavsiyem yaptığın evler ve benzeri yapıları kendi arazi'ne yapman.

Seninkide öyle olsa sende öyle derdin ayrıca biz adamın banlanmasını istiyoruz serverin kötü olmasını yanlış yazmışım oraya başka bişi yazcaktımda sinirden kaçırdım işte ağzımdan.

Yetersiz kanıt kardeşim attığın fotoğrafta adamın o evleri yıktığına dair bi kanıt yok.

Göremiyonmu Adam Kırıyo Orda Yumruk Atıyo Bloğa Parçacıklar Dökülüyo İnanmıyorsan Başka Bir SS... 2017-01-30_03.45.34.png

tartışmaya girmek istemiyorum adam araziye ekli adminlerin yapacak hiçbirşeyi yok iyi forumlar..

Ç.ASDASD.asd::sda yav küfretmek istemiyorum banlayabilirler tekrar söylüyorum ben almadım arsaya gamer26 aldı tmmı burda kızdırma şimdi

Kardeşim hem diyorsun gamer26 ile ekip kurduk hemde diyorsunki biz geçende ekip kurduk gamer26 ile o nasıl olabiliyor çok gereksiz bir konu açmıssın iyi forumlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.