• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Bilgilendirme Uyarılar ve Uyarı Puanları

Uyarılar

Herhangi bir kural ihlali yapılması durumunda kullanıcıya verilir. Uyarı alan kişi belirli bir sayıda verilmesi veya belirli bir sayıya ulaşması durumunda cezai işleme tabi tutulur.
Kural İhlalleri ve Uyarı Puanları
Uyarı Puanları yapılan Kural İhlalinin boyuna bağlı olarak Yetkilinin belirleyeceği miktarda verilir.
Uyarı Puanları Cezası
Uyarı Puan miktar/ceza oranları şu şekildedir;
  • 3. Forumdan 1 Hafta Yasaklanma
  • 5. Forumdan 1 Ay Yasaklanma
  • 10. Forumdan 3 Ay Yasaklanma
  • 15. Forumdan 5 Ay Yasaklanma
  • 20. Forumdan Kalıcı Olarak Yasaklanma

AmIMad_

Aktif Üye
Mantıklı ve de güzel bir sistem olmuş fakat bana kalırsa uyarı puan miktarı biraz fazla kaçmış.Misal 20 değil de 15 veya daha az miktar da olabilirmiş.

AmIMad_

Aktif Üye
Teşekkürler.

Uyarı Puanı miktarları değişken. Örneğin dün ağır Argo kullanan bir oyuncu 15 uyarı puanı aldı.
Hepsinin tek tek yazılacağını sanmıştım.O zaman çok güzel bir sistem olmuş, bu yeniliği getirdiğiniz için teşekkürler.

KimkiO

Süper Üye
Keşke uyarı puanları hakkında daha önceden bilgi sahibi olsaydım.
Bir üyeyi kalıcı olarak yasaklamak için kaç haftadır uğraşıyorum olmuyor :)
Aynı kullanıcının bu konuya ilk yorumu yapması da çok ironik.

Sevgili Konyacraft ailesi ben pişman olduğum bir sebep yüzünden ban yedim banımı nasıl açtırabilirim

15 kredi fln yükleyemem maddi durumum el vermiyor birdaha yapmayacağım pişman oldum banımı açarmısınız Serhat4268 oyundaki hesabım

Beyler Yalniz Ben Agir Argo Yapmadim Kimseye Kufur Etmedim Bu gun Konyacraft a Girmek Istedigimde Banlanmisim ve Sebebini Reklam Diye Aciklamislar. Birincisi Ben Konyacraft Serverini Hic Bir Servere Degismem. Ikincisi Reklamin Yasak oldugunu Biliyom Ve yapmiyorum Reklam Yapanlardan Nefret Ederim ignore atarim. Ama Ban Sebebini Reklam Diye Yazmissiniz Guzel Admin ve Kurucular .Bi kere Daha Bu olay Olmustu.Lutfen Banimi Aciniz.

Beyler Yalniz Ben Agir Argo Yapmadim Kimseye Kufur Etmedim Bu gun Konyacraft a Girmek Istedigimde Banlanmisim ve Sebebini Reklam Diye Aciklamislar. Birincisi Ben Konyacraft Serverini Hic Bir Servere Degismem. Ikincisi Reklamin Yasak oldugunu Biliyom Ve yapmiyorum Reklam Yapanlardan Nefret Ederim ignore atarim. Ama Ban Sebebini Reklam Diye Yazmissiniz Guzel Admin ve Kurucular .Bi kere Daha Bu olay Olmustu.Lutfen Banimi Aciniz.
Bir keresinde benim eski arkadaşıma da aynısı olmuştu reklam yapmadığı halde ban yemişti.Konyacraft sunucusunda otomatik ban sistemi olduğundan arada sırda sebebsiz yere banlayabiliyor.Eğer bekler ve destek talebi oluşturursan yanıtlanacağını zannediyorum.Ama ben beklemek istemiyorum diyorsan hesabına 15tl yükleyip destek talebi açıp banını kaldırabilirsin iyi forumlar...

Bir keresinde benim eski arkadaşıma da aynısı olmuştu reklam yapmadığı halde ban yemişti.Konyacraft sunucusunda otomatik ban sistemi olduğundan arada sırda sebebsiz yere banlayabiliyor.Eğer bekler ve destek talebi oluşturursan yanıtlanacağını zannediyorum.Ama ben beklemek istemiyorum diyorsan hesabına 15tl yükleyip destek talebi açıp banını kaldırabilirsin iyi forumlar...
Nasil Destek Talebi olurturacagim Oyuna Para Yatiramam.Ve Bi Keresinde Dine Kufur Diye Ban Yedim Otomatik Bani Kaldirirsalar Iyi olur aslinda Reklamcilari Foruma Sikayet Ederiz

Otomatik Ban Yuzunden Kafayi yicem

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.