• Duyuru ve bilgilendirmeleri Facebook sayfamız www.facebook.com/ikonianetwork adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü TheReeve adlı hesabım kilitlendi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katılım
13 Haziran 2017
Mesajlar
1.292
Beğeniler
11.290
Puanları
707
#2
Konudaki mesajlar konuyu fazlasıyla amacından saptırdığı için kaldırıldı. Kural ihlali gerçekleştiren üyelere gerekli cezai işlem uyguladım, tekrarının yaşanmasını istemeyiz.

Geçtiğimiz günlerde gerekli bilgilendirmeyi @Ahmet Gelir || agelir3 yapmıştı, yine de hatırlatalım. Yönetim ekibi kısa süre önce sağlayıcı kaynaklı yaşanan kesinti sonrasında Survival-Hilesiz sunucusunda yaşanan sorunları önlemek amaçlı yaptığı çalışmalarda bazı oyuncularımızın kural ihlali gerçekleştirdiğini tespit etti. Bu yüzden suçlu bulunan hesaplar askıya alındı. Hatalı olduğunu düşünüyorsanız web sitemizdeki destek sistemini kullanabilirsiniz. (DESTEK SİSTEMİ)

-> Konu hakkında Ahmet Gelir tarafından yapılan açıklama;

Survival oyuncularını yakından ilgilendiren konu hakkında bir süredir yaptığım inceleme tamamlandı, artık bilgi verebilirim.

3 gün önce sağlayıcı kaynaklı yaşanan kesinti sonrasında Survival-Hilesiz sunucusunun veri tabanı hasar aldı. Bundan dolayı sunucu açıldıktan sonra claim ana sistemi devredışı kaldı. Sorunu kısa sürede fark edip düzelttik fakat bu sürede sorunu bize bildirmek yerine ahlaksızca diğer kişilerin eşyalarını çalmayı tercih eden ahlaksız kişiler oldu. Yaklaşık 4.5 saatlik inceleme sonucunda o süreçte aktif olan 36 kişinin arasından yaklaşık 10 kişinin hesabı incelemeye alındı. Bazı kişilerin iddiasının aksine çevrimiçi olan herkes değil, sadece 4.5 saatlik inceleme sonucunda şüpheli bulunan kişilerin hesapları incelemeye alındı.

Kontrolümüz dışında gerçekleşen bu olay için sanılanın aksine bir süredir yoğun çalışma yapıyorum. İnceleme sürecinde şüpheli kişilerin olası hamlelerini önlemek adına herhangi bir açıklama yapmadım.

Bundan sonra hesabı incelemeye alınan kişiler her ne kadar bilmiyor gibi konuşsalar da gayet işledikleri büyük kural ihlalinin farkındalar. Bu şekilde davranmaya devam ederlerse inceleme durumunda olan hesapları kalıcı olarak kapatılacak. Bu verimsiz tavır yerine hatalarını telafi edip yardımcı olmaya çalışmalılar.

Süreçte kayıp yaşayan kişilerde aynı şekilde iletişim kursunlar, elimizden geldiği kadar yardım edip kayıplarını telafi etmeye çalışacağız...
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.