• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv TheKing_ Flora_Girl Küfür.

☪nzs☪

Aktif Üye
OLANAKLI ARKAMDA AYYILDIZ TİM VAR LEN (ASKERİ KALİTE AYYILDIZ TİM DEMİŞ OLABİLİRİM)
Ya cevap Verme Şuna !
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Çözemedim bazılarını; Uzaktan mı adamlar,
adamlıktan mı uzaklar?

Discord: ☪Nuri☪ @7772

TheKing_ Çok olmaya başladı bu şekilde devam ederse sonu iyi olmayacak.
Flora_Girl Beklenmedik bi davranış değil şaşırmadım. Bir kere beni şaşırt artık Esmacım.
Çok kaşınıyorsun sen zaten.Esmacığım bile demeyi beceremeyen ben kızım diye ortalıkta gezen herkesin kalbiyle oynayan gecelikciden ne beklersin ki ;)

Çok kaşınıyorsun sen zaten.Esmacığım bile demeyi beceremeyen ben kızım diye ortalıkta gezen herkesin kalbiyle oynayan gecelikciden ne beklersin ki ;)
Sana Esma demeye bile tiksiniyorum. Birde Esmacığım mı diyeceğim? Kimin kalbiyle oynamışım? Ben değil onlar benim kalbimle oynadı. Ama artık umrumda değil farkettim ki boşu boşuna kendimi üzüyorum.

emrekral

Süper Üye
İlk olarak 1 konuda sadece ama sadece 1 kişiyi şikayet edebilirsin.Ayrıca başka bir hesaptan şikayet edip paylaşmışsın.Kabul edilemez.Ayrıca ufak tefek küfürler için konu açman biraz değişik geldi.İyi oyunlar!
İlk olarak öyle bir kural yok küfür eden kimse, kimlerse şikayet edilir. Sen değil yetkililer kabul edicek zaten yırtınma boş yere :) Sen küfür ediyorsun başka hesapla seksen ne çekmesen ne ss alınmış bir kere bir boş yapma lütfen. Küfür küfürdür Esma kendin diyordun şimdide dönekliğemi yol açıyorsun. İyi günler, boş yapmamak dileği ile :)

ErayKraaL

Süper Üye
İlk olarak öyle bir kural yok küfür eden kimse, kimlerse şikayet edilir. Sen değil yetkililer kabul edicek zaten yırtınma boş yere :) Sen küfür ediyorsun başka hesapla seksen ne çekmesen ne ss alınmış bir kere bir boş yapma lütfen. Küfür küfürdür Esma kendin diyordun şimdide dönekliğemi yol açıyorsun. İyi günler, boş yapmamak dileği ile :)
Haklısın :)

Başka bir hesaptan şikayet edilmiyor.Bunu öğrendiğinde suratın nasıl kızaracak acaba :I

Konuyu gereksiz uzatmanın mânası yok.