• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv TheKing_ Flora_Girl Küfür.

Merhametsiz

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Adeta rezillik, profilimde bahsettiğim olay bu oluyordu işte.
Yaklaşık 100 mesajlık bir konu ve sadece bir kaç mesajı mantıklı ve kurallara uygun.
Sadece bir şikâyet konusunu bu tür tartışmalara yönlendirmeniz çok seviyesiz bir durum.
Herkes birbirini rencide etmenin peşinde.
Hepinizin yaşı bunu anlamaya eriyordur umarım?
Tartışma çıkarmak yasak, her konuda aynı kişiler gereksiz mesajlar yazarak tartışıyor, çok can sıkıcı bir durum.
Buyrun size örnek, şu konudaki bütün mesajları okuyun, yazması kolaydı şimdi bir gözden geçirin.
Siz daha kendi aranızda konuşarak bile anlaşamıyorsunuz, düşmanı ortak olan dost oluyor.
Kendinizden yaşça küçükler ile seviyesiz ve manasız bir tartışma içerisindesiniz.
Bunları yaptıktan sonra birde üstüne her türlü istekte bulunuyorsunuz.
Bir çok yenilikler yapıldı "Değişim Günlüğü"nde görmüşsünüzdür.
Peki bunların karşılığı ne oldu?
Kimsenin saygısı yok buradaki yetkililere, sizden yaş olarak büyükler ve ya küçükler ama sizin davranışlarınızı sergilemiyorlar.
Onları bu şekilde zor duruma soktuntan sonra istekte bulunmaktan utanmıyor musunuz?
Belki de şu anda bu konu dağıtılmasaydı gereken işlemler uygulanacaktı?
Şunu anlayamıyorsunuz işte, herkes şikâyetlerini konu açarak belirtmeli, bu konulara "kurallar çerçevesinde eleştiri" dışında cevap yazılmamalı.
Koskoca bir sunucuyu yöneten (100000+ kayıtlı oyuncudan bahsediyoruz)
3 kişiye bu kadar şey öğretmeye çalışmanız saçma. Ellerinden geleni yapıyorlar zaten.
Bu saçmalıklara rağmen sizin kadar isyan etmiyorlar.
Ne kimse küfür etsin, ne de kimse şikâyet etsin.

Son düzenleme:
Karışmakla ne alakası var ki oyunda farklı bir hesaptan şikayet edip burada paylaşman yasak.
Şu lanet fontunu biraz daha azalt fazla yer kaplıyor :) Ayrıca boş yaptın!

Of Boş yaptı boş

Merhametsiz

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.

Of Boş yaptı boş
Rica ediyorum, bu tür konuşmalarına bir son ver.
Daha kaç hesabından ban yemek istiyorsun Death99 ?

Of Boş yaptı boş
Benimle böyle konuşmaya hakkın yok.Ayrıca hatırlatayım tekrar.''FORUMDASIN SEN'' burada olduğuna göre buranın kurallarına uygun davranmak zorundasın.Şimdi lanet manet demek yerine benden özür dile dsmfmsdmfm hala inanamıyorum ya bir insan bu kadar mı neyse insan dedim sorry :I ayrıca fontumdan sana ne? sana çok mu batıyor? bir daha benimle ilgili en ufak şeye bile karışmayacaksın.Şimdi otur oyununu oyna.Haaa hileni de eksik etme ;)

Benimle böyle konuşmaya hakkın yok.Ayrıca hatırlatayım tekrar.''FORUMDASIN SEN'' burada olduğuna göre buranın kurallarına uygun davranmak zorundasın.Şimdi lanet manet demek yerine benden özür dile dsmfmsdmfm hala inanamıyorum ya bir insan bu kadar mı neyse insan dedim sorry :I ayrıca fontumdan sana ne? sana çok mu batıyor? bir daha benimle ilgili en ufak şeye bile karışmayacaksın.Şimdi otur oyununu oyna.Haaa hileni de eksik etme ;)
Bize edebiyat yapan kız liseye gitmiyor. Yani edebiyat dersi yok :D. Ayrıca son cümlende nokta olacak!

Yazdığım mesajı okudunuz arkadaşlar.
Arkadaş "Hepinizin yaşı bunu anlamaya eriyordur umarım?" gibi bir cümleye rağmen, kendini bu küçük duruma düşürüyor.
Rica ediyorum, bu tür konuşmalarına bir son ver.
Daha kaç hesabından ban yemek istiyorsun Death99 ?
Kardeş bir şey bilmeden konuşma kendini serverde pro yetkili sanan merhametsizin tekisin. Ayrıca o ben değilim. Sen yeni new bi tane çocuksun beslenmesinde ''Anneee kaakolu süt alsana bana okulda herkeste varda'' diyecek kadar düşük seviyede olan bir newsin. Hahahhaha