• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

TheAzrahilTR chatta 3 lü team olduğunu iddia eden ssi.

xSqTayfa

Go commit die
Burda arkadaş 3 lü teamız sende gel diyor bi arkadaşa.Bir de birine teama gel diyor. 2017-09-14_17.35.35.png 2017-09-14_17.54.55.png

ErenRyz456

Editör Adayı
Sadece İtiraf etmesi yeterli değil hakkında kanıtta olması gereklidir. KONU KİLİT GEREKLİ CEVAP VERİLDİ !

Son düzenleme:

xSqTayfa

Go commit die
Ben orda zaten iddia ettiklerini söyledim ama justwaituntildie nin konuşmasında da olduğu gibi 3 tane ss aldım 1mb den büyük olduğu için gönderemiyorum.

xSqTayfa

Go commit die
Berlitmen ? Hiç bir işe yaramayacak ffa da team olmanın cezasını herkes çekecektir.zaten büyük ihtimalle vipini alırlar ban yemezsin benim bildiğim öyle veya banda olabilir cezası iyi bilgili bir arkadaşa sormak lazım.

Burda arkadaş 3 lü teamız sende gel diyor bi arkadaşa.Bir de birine teama gel diyor. Ekli dosyayı görüntüle 3144 Ekli dosyayı görüntüle 3143
Arkadaşlar, Ben Cidden, Sıkıldım.
Hani Oyun'a Bir Giriyorum Çoğunluk Team.
3v1, Yapıyorlar Kesiyorlar.
Hani Açıklıyorum Açıklıyorum, Ama Bitmiyor Bunlar.
ŞU OYUNDA TEAM, OLMAYI BIRAKIN LÜTFEN.
KENDİ KEYFİNİZ İÇİN, BAŞKALARININ KEYFİNİ BOZMAYIN.
TEAM, OLMAYIN OLDURMAYIN.​

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Berlitmen ? Hiç bir işe yaramayacak ffa da team olmanın cezasını herkes çekecektir.zaten büyük ihtimalle vipini alırlar ban yemezsin benim bildiğim öyle veya banda olabilir cezası iyi bilgili bir arkadaşa sormak lazım.
Kardeşim cezası mute yada ban olacaktır...VİP'ini elinden alma gibi bir şey söz konusu değil.

Kardeşim cezası mute yada ban olacaktır...VİP'ini elinden alma gibi bir şey söz konusu değil.
Zaten. Arkadaş "BAN" Cezası Alacağı İçin Hesabında ki "V.I.P" Neden, Gitsin.
Verir Tekrardan 15 TL, Açtırır Yeniden Hesabı. Sıkıntısız Canavar, Gibi Oynamaya Devam, Eder.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.