• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Yapı The Legend Of Zelda [Link] Pixel Art

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yapı İsmi: Adventurous Girl
Yapıyı Yapan: @BroAnilBro
Yapım Süresi: 2Hours
2018-02-21_22.25.04.png

Son düzenleme:

bengu190

Just a human in the World
Yapının gerçek adı “link” ki karakter erkek (the legend of zelda oyunundan şimdi dersen oyunun isminde zelda geçiyor neden karakterin adı link. Çünkü zelda bu oyunda kurtarmaya çalıştığımız prensesin adı)

Yapının gerçek adı “link” ki karakter erkek (the legend of zelda oyunundan şimdi dersen oyunun isminde zelda geçiyor neden karakterin adı link. Çünkü zelda bu oyunda kurtarmaya çalıştığımız prensesin adı)
Söğlediğiniz için teşekkürler konuyu güncellerim

Lowxy

Süper Üye
The Legend Of Zelda oyununun linkini attın sandım büyük bir heycanla girdim ama build konusuymuş,yak aga yak.

NOT:Buildin kötü demek istemedim sadece build konuları ilgimi çekmiyor anlamında söyledim.

bengu190

Just a human in the World
The Legend Of Zelda oyununun linkini attın sandım büyük bir heycanla girdim ama build konusuymuş,yak aga yak.

NOT:Buildin kötü demek istemedim sadece build konuları ilgimi çekmiyor anlamında söyledim.
The legend of zelda oyunu Türkiye’de olmayan bir oyun konsolundan oynanabiliyor ( adı “Wii U “ )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.