• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

TGburak HACK | VİDEO SS | SKYWARS

Görüldüğü gibi hem KİLL AURA hem ANTİ KNOCKBACK var ve rahat rahat sunucu içerisinde dolanıyo. Sadece bu videodaki arkadaş değil bi çok kişi dolanabiliyo. Sözde profesyonel korumalı skywars sunucusu.

AmIMad_

Aktif Üye

Görüldüğü gibi hem KİLL AURA hem ANTİ KNOCKBACK var ve rahat rahat sunucu içerisinde dolanıyo. Sadece bu videodaki arkadaş değil bi çok kişi dolanabiliyo. Sözde profesyonel korumalı skywars sunucusu.
Böyle bir şekilde bildirmen gerçekten çok güzel fakat kendisine sonrasında hakaret etmen yanlış bir davranış hatta veyahutta seninde bunun yanında ufak bir ceza alma olanağın var.

ben önemli değilim gerçekten hakaret etmek istemedim ama 1 saattir hileyle oyunun icine etti ve kicklenmedi bile sona kalıp hack in birisine ölmek hakkaten insanın zoruna gidiyo. o hakareti ettim ama gece nası bi sinirle oynadım oyunu

Kardeşim adam hala sunucu içinde hilesini açmaya devam ediyo ilgilenmiyomusunuz siz? O kadar video çektim ss attım kimse yapmıyo bunu allah çarpsın diyerek hack tespiti yapıyo size boru gibide kanıt sundum hala neden ban yemedi bu arkadaş?

AmIMad_

Aktif Üye
Kardeşim adam hala sunucu içinde hilesini açmaya devam ediyo ilgilenmiyomusunuz siz? O kadar video çektim ss attım kimse yapmıyo bunu allah çarpsın diyerek hack tespiti yapıyo size boru gibide kanıt sundum hala neden ban yemedi bu arkadaş?
Ben herhangi bir yetkili değilim.Ve ayrıca şu an forumda da herhangi bir yetkili bulunmamakta.Oldukça fazla ilgilenen birisi vardı o kişide belli bir süreliğine ilgilenemiyor.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.