• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Telefondan Girenler İçin

KimkiO

Süper Üye
Forumda mesela dakikada bir sayfa yenilemek 2 saat beklememek amaç üşengeçlikte zirve yapmış insanım :D kodu yazarım en azından çekmem bu derdi. :)
Bunun için bir süre önce yönetime yapmış olduğum bir öneri var.
Tapatalk adında bir uygulama var bu uygulama forumları mobilden daha konforlu kullanma amacıyla kullanılıyor.
Mesela forumda bir bildirim gelirse telefonunuza bildirim olarak gönderiyor vb.
En mantıklı yol bu uygulamanın foruma entegre edilmesi.
@Eren || TheRazorGod

Bunun için bir süre önce yönetime yapmış olduğum bir öneri var.
Tapatalk adında bir uygulama var bu uygulama forumları mobilden daha konforlu kullanma amacıyla kullanılıyor.
Mesela forumda bir bildirim gelirse telefonunuza bildirim olarak gönderiyor vb.
En mantıklı yol bu uygulamanın foruma entegre edilmesi.
@Eren || TheRazorGod
Şuan bu site için geçerli mi?

FerdiOfficial

Editör Adayı
IOS yazılım kullananlar için kendimizi kurtaracak bi’çözümüm var. Telefona bildirim gelmiyor ancak ana ekranda aynı bi’uygulama gibi kısayol oluşturabiliyoruz. Zaten çok basit:
  • Safariden Forumumuza erişiyoruz.
  • Ekranın altındaki çubuk’ta ortada bulunan (kutunun içerisinden yukarı bir ok çıkıyo) simgeye tıklıyoruz.
  • Ana Ekran’a Ekle Butonu İşimizi Görüyor.
Dediğim gibi sadece kısayol. Tıkladığımızda safari’ye atıyor haliyle. Aynı olay sadece daha kısa sürede gerçekleşiyor.
Yararlı Saol

IOS yazılım kullananlar için kendimizi kurtaracak bi’çözümüm var. Telefona bildirim gelmiyor ancak ana ekranda aynı bi’uygulama gibi kısayol oluşturabiliyoruz. Zaten çok basit:
  • Safariden Forumumuza erişiyoruz.
  • Ekranın altındaki çubuk’ta ortada bulunan (kutunun içerisinden yukarı bir ok çıkıyo) simgeye tıklıyoruz.
  • Ana Ekran’a Ekle Butonu İşimizi Görüyor.
Dediğim gibi sadece kısayol. Tıkladığımızda safari’ye atıyor haliyle. Aynı olay sadece daha kısa sürede gerçekleşiyor.
Peki Ya Android? :D

Daha önce bu öneri ile ilgili bir konu açacaktım , fakat bu sıra çok gereksiz kalır diye açmamıştım .
Onerinizi kesinlikle destekliyorum .

Güzel olabilir fakat yazılımı vb. için belirli bir miktar ücret harcanır .
Bu aşamada yapacaklarını sanmıyorum.

Uygulama kodlamaya gerek yok bence.
Nedeni zaten Minecraft PE var.
Sunucu ip eğer oluyor ise
[ Bilmiyorum ]
Minecraft PE mobil modunda geçerli olsa daha rahat olur.

KimkiO

Süper Üye
Evet, tapatalk uygulamasına forumumuz eklenmiş bulunmakta. Şu an üzerinde çalışılıyor olsa gerek giriş yapamıyorum. Ama forumu uygulamaya uyarlamışlar. Yetkililer’e teşekkürümüzü bildirelim.
Şuan Tapatalk uygulamasında bir sorun gözükmüyor. Bence giriş bilgilerinizi kontrol edip tekrar deneyin.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.