• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

TEHDİT VE DURDUK YERE KÜFÜRLER (EASY FACTİON)

Merhabalar Konyacraft Ekibi Ve Ailesi Son Zamanlarda Şikayetçi Olduğum Bir Konu Var Tehdit Ve Durduk Yere Yediğim Küfürler "TheDemirKesen" denen Oyuncu bana oyuna girer girmez ağır ithamlarda bulunuyor ve beni banlatıcağına dair tehditlerde bulunuyor. Onu Hiçbir şekilde dolandırmamama rahmen tehdit ediyor elinde kanıt varsa banlat diyorum (sen görürsün bak banlatacam) diyor. Bu oyuncuya Gereğinin Yapılmasını Arz Ediyorum.

2018-07-24_20.54.48.png 2018-07-24_20.54.48.png 2018-07-24_20.46.03.png 2018-07-24_20.46.03.png 2018-07-24_20.54.27.png 2018-07-24_20.54.27.png

emrekral

Süper Üye
Merhabalar Konyacraft Ekibi Ve Ailesi Son Zamanlarda Şikayetçi Olduğum Bir Konu Var Tehdit Ve Durduk Yere Yediğim Küfürler "TheDemirKesen" denen Oyuncu bana oyuna girer girmez ağır ithamlarda bulunuyor ve beni banlatıcağına dair tehditlerde bulunuyor. Onu Hiçbir şekilde dolandırmamama rahmen tehdit ediyor elinde kanıt varsa banlat diyorum (sen görürsün bak banlatacam) diyor. Bu oyuncuya Gereğinin Yapılmasını Arz Ediyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 7174 Ekli dosyayı görüntüle 7174 Ekli dosyayı görüntüle 7175 Ekli dosyayı görüntüle 7175 Ekli dosyayı görüntüle 7176 Ekli dosyayı görüntüle 7176
Konunuzu "Arkadaşlık İlişkileri" kısmında değil "EasyFaction" kısmında açmanız gerekmektedir. Lütfen konunuzu oradan açınız. İyi günler..

Lowxy

Süper Üye
Öncelikle konunu http://forum.konyacraft.com/forums/easyfaction.9/ bu linkteki bölmeye açman gerekiyor.Şuanlık Easy Faction'da editör olmadığı için bu konuyla ilgilenilmeyecektir.Fakat sen adamı /ignore (nick) komutu ile engelleyebilirsin.Editör programı tamamlandığında gerekli ceza verilicektir.

GizliAdam

M'ehmetcan T'avşanoğlu

Ekli dosyayı görüntüle 7174 Ekli dosyayı görüntüle 7174 Ekli dosyayı görüntüle 7175 Ekli dosyayı görüntüle 7175 Ekli dosyayı görüntüle 7176 Ekli dosyayı görüntüle 7176
konuyu yanlış yere açmışsın factiona açman gerek

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.