• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Team'10. 2 Alım

Merhaba. Team'10 adlı bi ekibim var ve katılım yüksek olduğu için 2. Ci kısmı açmak durumunda kaldım katılımlar burdan alınacak! BU HERGÜNDÜR KARDEŞİM

Tommy27743

Don't Be Afraid...
Team 10 daha mı ayrıcalıklı olucak yoka aynı mı olucak??

Nrkj

Süper Üye
Team10'un amacı nedir? ne iş yapar? neye hizmet eder?

Team10'un amacı nedir? ne iş yapar? neye hizmet eder?
Team'10 benim tarafımca yetkililerle yapılcak bi proje için açılmış bir ekiptir şöyle diyeyim sana davranışını beyendiğim kişilere 50'kredi ödülü olucaktır. 1'ci ekip doldu 2'ci ekip için isdek oldu açtım bende bugun de bu ekip'i doldurmayı planlıyorum.

Tommy27743

Don't Be Afraid...
Team'10 benim tarafımca yetkililerle yapılcak bi proje için açılmış bir ekiptir şöyle diyeyim sana davranışını beyendiğim kişilere 50'kredi ödülü olucaktır. 1'ci ekip doldu 2'ci ekip için isdek oldu açtım bende bugun de bu ekip'i doldurmayı planlıyorum.
Rookie bu servere çok büyük yardımlar yapıyorsun Donor sun ve PvP ve EggWars bölümüne adaleti hacklerin sonunu küfürlerin mutesini getirdiğin için SAĞOL :)

Merhaba. Team'10 adlı bi ekibim var ve katılım yüksek olduğu için 2. Ci kısmı açmak durumunda kaldım katılımlar burdan alınacak! BU HERGÜNDÜR KARDEŞİM

Umarım EggWars için iyi şeyler yapmış olursunuz zaten bende HardSurvival da kendim kurmayı düşnüyom orda küfür olayları baya yükselişde

Nrkj

Süper Üye
Creative için bi ara düşünüyordum böyle bir şeyi ancak bu vakitten sonra yapmam anlamsız olur sanırım.

Hmmm.
Güzel, Olabilir. Fakat, Şu Var.
Editörlerin Daha, Seçilip Seçilmediği Öne Sürülmedi.
Zaten, Editörler Seçilse Bile Okul Zamanı, Kim Buraya, Bakar.
Katılıp katılmadığını belirtmen yeteli olucaktır okul zamanı o iş bende merak etme..

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.