• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü Survival Profesyonel Korumada Top Level Bozuk.

Ben bu konuyu zaten açmıştım. Yetkililer herzaman dediğim gibi İLGİSİZ

Bu hata tüm sunucuda bulunmaktadır , hepiniz Top 3 girmek için elinizden geleni yapıyorsunuz :D

Konyacraft yetkilileri ilgisiz değildir , sadece meşgul oldukları zaman bakamıyorlar.
Sorununuzla ilgileneceklerdir.
Merak etmeyin :)
Hahahahaha gerçekten güldüm yani. Kaç aydır o skor tablosu o halde ve hile videosunu çektiğim kişi nerdeyse 1 hafta olucak ban yemedi çok ilgililer

ErenRyz456

Editör Adayı
Top level bozuk değil, sunucu hazırlanırken top leveli kontrol etmek için açılan bir bot.

Hahahahaha gerçekten güldüm yani. Kaç aydır o skor tablosu o halde ve hile videosunu çektiğim kişi nerdeyse 1 hafta olucak ban yemedi çok ilgililer
Begenmiyorsan başka server tercih edebilirsiniz.
Yetkiler Yoğun Olduklarından Bakamıyorlar

Söylesene;
Sen Ders çalışırken aynı anda oynanabiliyor musun?

Begenmiyorsan başka server tercih edebilirsiniz.
Yetkiler Yoğun Olduklarından Bakamıyorlar

Söylesene;
Sen Ders çalışırken aynı anda oynanabiliyor musun?
Bak artık şu server tercihime karışmaya bırak çünkü seni ilgilendirmez istediğim serverde oynarım. Ayrıca yetkililer ne kadar süredir yoğun ? O skor tablosu ne zamandır öyle biliyor musun sen ?

Bak artık şu server tercihime karışmaya bırak çünkü seni ilgilendirmez istediğim serverde oynarım. Ayrıca yetkililer ne kadar süredir yoğun ? O skor tablosu ne zamandır öyle biliyor musun sen ?
Evet biliyorum.
Yeni Bir oyuncu değilim.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.