• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Survival Games Öneri

Ben Vip Aldım Ama Survival Gameste Ne TOP5 Veya Top10 Bile Yok Hadi Onu Geçtim ./craft ./vipjmp ./vipspd dışında çok kötü yani özellikleri az savaşcı kiti okçu kiti bile yok yani mesela benim dediğim gibi Top5 Veya Top10 Gelebilir Yani. Lütfen Biraz Güncelleyin Survival Games'i Belki Bu Yüzden Girmiyorlardır Survival Games'e :( Video Çekicem pls biraz güncelleyin

Ben Vip Aldım Ama Survival Gameste Ne TOP5 Veya Top10 Bile Yok Hadi Onu Geçtim ./craft ./vipjmp ./vipspd dışında çok kötü yani özellikleri az savaşcı kiti okçu kiti bile yok yani mesela benim dediğim gibi Top5 Veya Top10 Gelebilir Yani. Lütfen Biraz Güncelleyin Survival Games'i Belki Bu Yüzden Girmiyorlardır Survival Games'e :( Video Çekicem pls biraz güncelleyin
Önerileriniz'de hak vereceğim kısımlar var. Ancak yönetim forum ile alakalı güncellemeler yapıyor. Bu güncellemeler bittiğinde sunucu içi çalışmalar başlayacak.

İlk öncelikle sizi tebrik ederim bazı arkadaşlar olsaydı bu konuyu "SurvivalGames" bölümünde açardı.Önerilerinize gelirsek kitlerin ve TOP5-10 'un gelme ihtimalleri yüksek fakat oyun içindeki çalışmalara daha başlamadılar .Sizden ricamız biraz daha sabretmeniz.

İlk öncelikle sizi tebrik ederim bazı arkadaşlar olsaydı bu konuyu "SurvivalGames" bölümünde açardı.Önerilerinize gelirsek kitlerin ve TOP5-10 'un gelme ihtimalleri yüksek fakat oyun içindeki çalışmalara daha başlamadılar .Sizden ricamız biraz daha sabretmeniz.
İnşallah Sabrede Sabrede Gereğini Yaparlar

Aynı mesajları ben yazmıştım ama ;)

Creative Gibi Güncellenir :Yılbaşı:

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.