• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü sunucularda lagların bir hayli artması

Arkadaşlar survival sunucusunda lagların artması ile oyun dayanılmaz bir hal almaya başladı. Elimde bağzılarının ss leri yok ama aldıklarımı atacağım.
1- tekne sorunu
tekneleri kesinlikle sallayıp düşüremiyorum vurduğumda lag'a giriyor ilgili ss :
2019-03-16_17.02.41.png

2- tpa atma sorunu
her zaman olmasa da tpa attığım yerde anında ölüyorum sebebinin canımın az olduğunu düşündüm ama canım tam iken de oluyor ilgili ss:
2019-03-17_20.59.30.png
3- spam engelleyici
haklı olarak serverimizde spam engellemek için 5 saniyede yazma kuralımız var fakat lag olduğu zamanlarda 5 saniye bekliyoruz (birtek bana olmuyor) fakat 5 saniye geçiyor 10, 15 saniye geçse de yazamıyoruz bunun ss i yok videoya almam gerekiyordu video programım yok

laglar yazdığım gibi özellikle tpa lagı bu sebeple birçok item kaybettim

Saat 9.00 beri HardSurvival da takılmakdayım ben hiç sorun yaşamadım sanırım internetinizden kaynaklı bir sorun bulunmaktadır...

Hayır yanılıyorsunuz, çünkü birtek bana olmuyor yazı yazamadığım zaman serverdekilere soruyorum onlar da onlar da olduğunu söylüyorlar

evet demin egg wars oynarken bir bug yaşadım bunu da atayım ve altına dikkat ederseniz uwuwe_ adlı oyuncu da bug olduğunu söylüyor 2019-03-23_13.09.02.png

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.