• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Genel Sunucu Kitlesi Değerlendirmem

Mesaj #12 bu konudaki en iyi mesaj olarak seçildi.

Önceki konumda sunucunun kitlesinden pek bahsetmedim, şimdi bahsetmem gerektiğini düşünüyorum.

İlk olarak Byismail gibi örnek vereceğim çok insan var, ha eskiden severdim İsmail'i ama bi eleştiriyi hak ettiğini düşünüyorum umarım bir şeyler çıkartır, Mesela @R3DRAGON diye hesap açıp yan hesaplarından mesajlarını beğenmese kendini de yormaz gelip burda inkar etmesin elimdeki 2 ekran görüntüsü atmam yeterli kanıtlamam için. Eskiden yapmadığı bir şey değil zaten skyblok oynadığım dönem ByEnesberk diye hesap açıp kuzenim diye tanıtıyordu fakat 2 hesabın aynı anda hareket ettiğine hiç rastlamadım. Ayrıca hile açıp önüne gelene sataşmasını da es geçeceğimi sanma tanımadığın insanlara bile sövüyorsun yok burdaki herkes köpeğim falan hoş değil, tabi bunlar kendi problemin ne demek istediğimi ilerde anlayacaksın.

İsmail sadece örnek, bunun gibi çok kişi var bi hesap açıp başkası gibi tanıtması problem bile denilecek bir şey değil fakat hile açıp herkese sataşmaları ve ailevi küfür etmeleri çok can sıkıcı bir şey. Kavga ettikleri kişinin Wp veya Instagram hesabını kapatanları karıştırmıyorum onlara gülüp geçiyoruz :')

Bu durumda yetkililerin yapacağı tek şey bu kişilere ağır cezalar vermek olabilir, onun dışında bir şey yapamazlar yani başka bir şey yapabileceklerini düşünmüyorum.

Hile açıp söylediklerimi yapanların bi kısmı çocuk 11 12 yaşlarında çocuklar hile kullanıyor hadi onlar olgunlaşınca anlarlar hatalarını fakat 15 16 yaşlarında kişiler neden yapıyor anlamıyorum şu oyunu hilesiz oynasanız hepiniz belki siz de dahil herkes zevk alacak oyundan şahsen ben eskisi kadar zevk almıyorum. Küçük yaşlarda ben de hile kullandım fakat gram zevk almadım zaten bir süre sonra sıkılıyorsunuz, kendizi ne kimseden üstün ne kimsenin altında görün arkadaşlar hile açtığın zaman sunucunun kralı olmuyorsun maalesef kendini düşürmekten başka bir şey yapmıyorsun, başka sunucularda eziliyorsunuz buranın hile koruması zayıf bari burda açalım diyorsunuz biliyorum. (Faction ve Skyblokta hile açanlara değil bu sözüm)

Bu konuda kimseyi aşağılamıyorum, kimseye bir hakaret etmiyorum okuyup anlamayanlara veya yanlış anlayanlara söylüyorum şimdiden sizi kimse eleştirmiyor diye kusursuz sanmayın kendinizi. Eleştirinin insanları kötülemekle alakası yok, sizi sadece hatalarınızı anlamanız ve düzeltmeniz için eleştiriyorum sunucuyu eleştirdim diye oyuncuları da kendini kusursuz sanmasınlar saygılar.

Son düzenleme:
Eleştiri Yapmaya Böyle Devam Eder ve Eleştirdiğin Kişileri Kibar Bir Şekilde (Kendin Kibarı Nasıl Tanımlıyorsan Öyle :D) Uyarırsan Gayet Güzel Sonuçlara Ulaşabiliriz. Eleştiri Yapmakta İyi Gibisin (Okuyanlar Temsili: Gibisi mi var bunun, gayet de iyi eleştiri yapmış ne diyorsun sen :D) Beni de Eleştir Bekliyorum. Eleştirdiğin Zaman Discord Üzerinden Bana atabilirsin linki.

CuzImAINN

Hayalet Üye
Eleştiri Yapmaya Böyle Devam Eder ve Eleştirdiğin Kişileri Kibar Bir Şekilde (Kendin Kibarı Nasıl Tanımlıyorsan Öyle :D) Uyarırsan Gayet Güzel Sonuçlara Ulaşabiliriz. Eleştiri Yapmakta İyi Gibisin (Okuyanlar Temsili: Gibisi mi var bunun, gayet de iyi eleştiri yapmış ne diyorsun sen :D) Beni de Eleştir Bekliyorum. Eleştirdiğin Zaman Discord Üzerinden Bana atabilirsin linki.
Hemen kralım

R3DRAGON

Süper Üye

Peki bir şey soracağım tüm mesajlarımı aynı hesaplardan beğenilmesini göz önünde bulundurup mu böyle bir düşünceye vardın?

Servere daha 12 mayısta geldim sizler gibi fazla arkadaş dostluklar edinemedim doğrudur. sırf tüm mesajlarım aynı hesaplardan beğeniliyor diyemi dışlanıyorum?

Peki bir şey soracağım tüm mesajlarımı aynı hesaplardan beğenilmesini göz önünde bulundurup mu böyle bir düşünceye vardın?

Servere daha 12 mayısta geldim sizler gibi fazla arkadaş dostluklar edinemedim doğrudur. sırf tüm mesajlarım aynı hesaplardan beğeniliyor diyemi dışlanıyorum?
Screenshot_20200729_195311.jpg IMG_20200729_195512.jpg

Buna ne diyeceksin peki İsmail? Grupta attığın bir ekran görüntüsü ama R3DRAGON hesabından çıkmayı unutmuşsun.

ErenRyz456

Editör Adayı
Her ortam da olduğu gibi, sunucuda eskisi gibi 2-3 kaliteli kişi olsa, iyi oyuncular yetişecek ama kaliteli oyuncularını kaybetti sunucu.

O ss yi zaten ben attım ismail'e? Discord'dan
Neden sustun İsmail? Eğleniyorduk ya...
Sen de haklısın çeviremessin burdan, Bunu demen zaten İsmail olduğunu itiraf etmen gibi bir şey oldu, ha dersen ki benim de şarjım 1'di direkt İsmail'in attığı başka bir ekran görüntüsünü atayım buraya bildirim çubuğunu karşılaştıralım ben baktım ama bir fark göremedim, başka bahanen var mı benim aklıma gelmiyor da...

Discord nicklerinizi lütfen bu konun'un altında atın kurbandan sonra ekleyip gerekli ss'leri göndereceğim.

Not : Kurbandan sonra bakacağım mesajlara.
Gerek yok burdan uydur bahaneni soruyorum sana madem İsmail'in attığı ekran görüntüsünde senin hesabına giriş yapılmış olmasının nedeni senin ekran görüntüsü alıp İsmail'e atman peki söyle bakalım nasıl oluyor da o ekran görüntüsündeki saat ile İsmail'in ekran görüntüsünü gönderdiği saat birbirine çok yakın oluyor(aynı da olabilir) ya da nasıl oluyorda hem ekran görüntüsünde hem de İsmail'in söylediğine göre İsmail'in şarjı 1 bunlar tesadüf mü :d

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.