• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Orta Sumo için önerilerim

_KAAN_

Süper Üye
Merhaba bildiğiniz gibi aktif olarak forumu kullanamıyorum baktım sumo gelmiş VIP çekip kasayım dedim ve birkaç hatadan bahsedeceğim

1-İlk olarak hitlerde sorun var(sorun var demeyelimde buglu) birkaç dakika süren nakavtlar var ve bu bağzı ping sorunlarını beraberinde getiriyor

2-Hile kullanımı var/ Çok yaygın olmasada bazı kişiler kullanabiliyor KatilKing sağolasın çoğunu banladı ama Crazed07 EdepMisali PegasusMisali gibi kişiler ban yiyenler arasında değil maleseff :(

3-Maç almamıza rağmen rütbe düşmek :D?/Mesela ben Usta Novayım maçı çok rahat bir şekilde 2 hak 7 nakavt ile alıyorum ama malesef Nova3 rütbesine düşüyorum

4-Çoğu oyuncunun Forkasen xXx_KaaN_xXx Luxeon gibi oyunculara hile demesi (bu bir hata değil:D)
Benimde sonradan anladığım taktikler kullanıyorlar bu taktikleri söylemiyimde ufak bir ipucu vereyim [sağ sol yapma] [w bas çek yapma]

5-Son olarak bu kozmetikler çok güzel olmuş Eggwars,Skywarsada bekliyoruz @Eren || TheRazorGod @Ahmet Gelir || agelir3 @PoliceCat 3> seviliyorsunuz

Öncelikle selam, ben Acar. Sumo önerilerinden önce kendine bir konu tasarımı ve yazı rengi önerisi bulmanı tavsiye ederim, her farklı bir öneriye başka bir renk kullanman tamamen iğrenç, mide bulandırıcı bir hale getirmiş konunu. Ben herhangi bir öneri yapmayacağım, senin önerilerini kendime göre yorumlamak istiyorum.

İlk önerinde oyunun mekaniklerini geliştirmekten söz ediyorsun sanırsam, fakat oyuncular biraz uğraşıp internetten 3-5 vuruş stili ile tamamen hile gibi oynayabiliyorlar, resmen çıldıracak dereceye gelebiliyor bazen. Buna çözüm bulunması hoş olurdu, haricinde benim hiç bir şikayetim olmadı bu konuda.

Hile kullanımı ben çok az gördüm diyebilirim, onların 5/4'ü ya KAC tarafından yada yetkililer tarafından incelenerek yasaklandı, Yönetim bunun hakkında bir açıklama yapmıştı, forumdaki tüm sumo şikayetlerini inceleyeceklerini söylemişlerdi.

Anladığım kadarıyla rank sistemi sadece oyunu kazanmana bakmıyor sanırım. Oynayışını inceleyen arka planda işleyen çok farklı bir sistem var diye düşünüyorum.

Taktik dediğin uzun dönemdir yaygın olan w-tap ve seri şekilde sağ sol yaparak hitlerden kaçmak, kapışma esnasında hızlı ve uyumlu bir şekilde yapman kazanmana yetiyor.

Son düzenleme:
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.