• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

SS ALAMADIM KB AÇIKLAMA OKU V15 ÇALINDI

JUSTLUCKY YANİ TREBUREYİZ VE GEAKKETURKJJEH 2 J VAR BU ADAM BUGÜN KSILCAM DEDİ BİDE ADAM DOLANDIRCAM V15 VER DEDİ VERDİM ALDI KAÇTI DEDİKİ BENİM ARTIK VERMESEYDİN FLN 10 TANE ŞAHİDİM VAR BAKIN O KAZMAYI İSTİYORUM SAYGILARLA
EMİRHAN41 YNİ imbetterthanall ÇARIM

Mcanik

Süper Üye
JUSTLUCKY YANİ TREBUREYİZ VE GEAKKETURKJJEH 2 J VAR BU ADAM BUGÜN KSILCAM DEDİ BİDE ADAM DOLANDIRCAM V15 VER DEDİ VERDİM ALDI KAÇTI DEDİKİ BENİM ARTIK VERMESEYDİN FLN 10 TANE ŞAHİDİM VAR BAKIN O KAZMAYI İSTİYORUM SAYGILARLA
EMİRHAN41 YNİ imbetterthanall ÇARIM
Kendi isteğinle takas dışı atmışsın. İlgileneceklerini sanmıyorum.

O Kazmayı Ben Çalmadım Kardeşim Sen Kimsin Bile tanımıyorum ne diyorsun sen ? beni boşuna banmı attırtırcan lan
Ama sen v25 i çalarken iyiydi Ben v15 i çalmadım bile

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.