• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Spam Creative KartalCan

OsmanHQ

Forum Destek , Gözetmen
İste Abi Bunlar

Ban yemişsin diye duydum iyiki de yemişsin hem biz vipler kurduk yFlash_98 sen ve wortail yani tanıdıklarla kurduk sonra da bütün suçu bana atıp gitme derim

Ben sadece sıkılınca toplanacağımız bir sunucu açtım 7/24 orda oynamıyoruz sadece konyacraft ve benim sunucuya giriyorum ve söylemek gerekirse 12 kişilik yani sunucudan adam da almadım

Lütfen sunucunun mesajlarına bakabilirseniz bluu adlı vipte reklam yaptı ben sadece benle gelmek isteyenlere reklam yaptım birde sunucu her zaman açık değil sırf konyacrafte girebilmek için

Haklısın kardeşim senin gibi pislik yapmayıp ss leri koymadık

OsmanHQ

Forum Destek , Gözetmen
Eren Abi Valla Bunlar Yalan HEr Neyse Ben Onlar Gıbı Deyilim Onlar Ne Dediklerini bilmiyor

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.