• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Soy Adım ile dalga geçiyor durduk yere

Niye dalga geçiyonuz

• Ban yesinler böle insanlar

Kullanılan: 8 80,0%
  • Ban yemesinler

Kullanılan: 2 20,0%

• Kullanılan toplam oy
    10
Şimdi, bu konu hakkında ki düşüncelerimi sizlerle, paylaşmak istedim.
İlk öncelikle şahıs, soyadisi ile dalga geçiyor sanırım.
Bence genellikle, bu tür, insanların bandan ziyade Mute alınması gerekir.
Belki Ban'da alabilir hiçbir şey değiştirmez.
Kişi, server'de yeni bir hesap, acip yeniden servere donecekmi belki "EVET"
yani güzel dostum, Ban alsada gene değişen bir şey olmuyor.
Bu durumda, tahminlerine göre en fazla, "Mute" cezasına carptirilacaktir.

ErenRyz456

Editör Adayı
@AmIMad_ Bana ''Mesaj Kasıyorsun'' demedi.Konuyu özetlemek gerekirse:''Bu konuya müdahale etmiyecektim fakat böyle kısa şeyleri ''Özel Mesaj'' bölümünden yazın lütfen'' demişti ve bu bana değil o konuya mesaj yazan herkes için geçerli idi.Bilmediğin şeyleri söyleyip insanları kandırmaya çalışma lütfen.Ve ''Aktif Üye'' tagı 75 mesajda veriliyor.Tagını değiştirip kendini anlatan yada sevdiğin bir kişi,kendi özetin vs vs şeyler yazar mısın ? Artı olarak başkalarının yazılarını düzeltmeye çalışıyorsun fakat kendi yazdıklarında ki hataları düzeltmiyorsun :)
Aktif üyelik 300 mesaj civarında veriliyor.

Yeni uyardım bu konu sohbet alanı değil alakasız konuşmalara yer vermeyiniz.Özel mesaj sistemi boş boş dursun diye yok.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.