• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Soruları Dürüstçe Cevapla!

Samsung.

Elinde sadece 1 saat var zaman bitince öleceksin.
O bir saate 1 milyon TL'nın mı olmasını istersin yoksa sevgilinle 1 saat mi geçirmek?
NOT: Sevgilin olmadığı için diye bir cevap yok sevgiliniz varmış gibi düşünün.
(Edit: 1 milyon TL'nı seçerim.)

KimkiO

Süper Üye
Samsung.

O bir saate 1 milyon TL'nın mı olmasını istersin yoksa sevgilinle 1 saat mi geçirmek?
1 Milyon TL yi seçip paraları aileme veririm. Sonra taksiye atlayıp, sevgilimle buluşurum. Nasıl fikir? :)

1 Kadınla 50 yıl mı, 50 kadınla 50 gün mü?
(Saat ilerledikçe değişen sorular v1.0 :))

Parmaklar aracılığıyla Tapatalk uygulamasından gönderildi.

Son düzenleme:

KimkiO

Süper Üye

KimkiO

Süper Üye
Nu arada konuyu en başta sürekli paradoks olacak şekilde tasarlamıştım. 100 Mesajı aştı, tebrik ediyorum nacizane düşüncemi.

Soru cevaplarken soru sormayı unutmuşum bak. :)

Lowxy

Süper Üye
1 Milyon TL yi seçip paraları aileme veririm. Sonra taksiye atlayıp, sevgilimle buluşurum. Nasıl fikir? :)

50 kadınla 50 gün :)

Şimdi kimkio bey bi kadınım yani 50 kadın falan aşar beni aynı cins yani şeyde olsam olabilirdi.
İzdivaç Programları mı ? Flash TV Programları mı daha Cringe?

KimkiO

Süper Üye
Şimdi kimkio bey bi kadınım yani 50 kadın falan aşar beni aynı cins yani şeyde olsam olabilirdi.
İzdivaç Programları mı ? Flash TV Programları mı daha Cringe?
Flash Tv programları. İzdivaç programlarında reyting için her gün bir başka olay oluyor nasıl olsa. :)

Mor mu, bordo mu?

Herkese merhaba arkadaşlar!
Bugün yeni bir konu fikriyle karşınızdayım.

Bu konuda her üye sorulan herhangi bir soruyu cevaplıyor ve bir başka üyenin cevaplaması için bir soru bırakıyor.
İstediğiniz soruyu istediğiniz zaman cevaplayabilirsiniz. Şöyle ki daha önceden cevaplanmış bir soru görüyorsunuz ve bu soruya cevap vermek istiyorsunuz. Hemen yanıtla butonuna basıp cevabınızı verebilir ve kendi sorunuzu sorabilirsiniz.
Sorunuzu belli bir kişininde cevaplamasını istiyorsanız o kişiyi etiketleyerek sorunuzu sorabilirsiniz.

Tabi ki sorularınız ve cevaplarınız için bazı kısıtlamalar mevcut.
Soru veya cevaplarınız tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı ya da nefret dolu mesajlar içeremez.
Yanıtlarınızda dürüst olmanız rica olunur.

Minecraft , CSGO , Cs 1.6 (Cs 1.6 ya bayadır girmiyodum yeni yeni girmeye başladım)

Ölmek

Sabah televizyonu açacakdınız ama kumanda bir anda bozuldu ve kırıldı ve babanız eve geldi(babamız her gün içki içip sizi döven bir kişi ve çok gaddar dövse sizi bırakmaz) babamız soruyor kumandayı kim kırdı siz sucu üstlenir misiniz yoksa engelli kardeşinizemi atarsınız?
Suçu engelli kardeşime atsam inanmaz bu sefer yalan söyledim diye daha çok döver :D

Enes Batur Hayalmi Gerçek mi? izledim. Verdiğim paraya üzüldüm şahsen.

Soru; Sevgilin varmı? (Klasik Türk Sorusu) :=
Şu anda yok.

Issız bir adada tek başınıza kalsanız böcek vb şeyleri mi yersiniz ? yoksa adada domuz gibi hayvanlar varsa onlarımı yersiniz ?

Samsung.

1 milyon tl dabikide o parayla istediğim kızı alırım :).Türkiye de para avcısı kız bol.

KimkiO

Süper Üye
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.