• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

SORSAN 1 KERECİK AÇTILAR

1 kere , 3 kere veya sayılamayacak kadar çok açmak , keşfetmek için açmak , merak ettiği için açmak veya arkadaşına şaka amaçlı açmak bir mazeret değildir.
Forumda teker teker yazmayınız ve kendi aranızda konuşmayınız.
evet kardeşim bencede 1 kere de olsa açtılarmı açtılar yani bence 1 hafta yada 1 gün arası ban yemeli yada ay da olabilir krs :D

evet kardeşim bencede 1 kere de olsa açtılarmı açtılar yani bence 1 hafta yada 1 gün arası ban yemeli yada ay da olabilir krs :D
Ben bundan 3 yil once surekli hile acardim
Oynamayi bilmezdim pek Tek Oyunculuda İneklere elimle vururdum :D
Allaha sukur gerek duymuyorum artik hileye.

Ben bundan 3 yil once surekli hile acardim
Oynamayi bilmezdim pek Tek Oyunculuda İneklere elimle vururdum :D
Allaha sukur gerek duymuyorum artik hileye.
:D KOMİK bnde yeni baslafım 5 ay oldu :D ama bu sv de yeni 5 yada 6 ay oldu krdsim yoksa baska sv lerde oynuyodum :D orda bi ara bed warsda 6 . oldum o sv de :D REKLAM OLMASIN ADINI SOLEMİYİM

:D KOMİK bnde yeni baslafım 5 ay oldu :D ama bu sv de yeni 5 yada 6 ay oldu krdsim yoksa baska sv lerde oynuyodum :D orda bi ara bed warsda 6 . oldum o sv de :D REKLAM OLMASIN ADINI SOLEMİYİM
Ok :D
Bidahakine ozelden yazalim.

Son düzenleme:

Tommy27743

Don't Be Afraid...
Sen yanlış anladın sadece kill auro açtım demedim sadece kill auro var dedim başka hile olmadığı için orda onu belirttim eski sürümden dolayı 1 o vardı :D

irem sana hack kullanma dersi veriyim mi doğru dürüst kullanamıyorsun parana yazık prolaş bu işte ;)

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.