• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Genel SOMEBURGER (xXx_KaaN_xXx) Hile kullanımı (TÜM KANITLAR TOPLANDI)

Kaan'dan rahatsız mısınız?

• Kullanılan toplam oy
    9
çok fazla uzatmam gerek yok kaan adlı şahsın hile kanıtlarını burada topladım :

- 1. Kanıt

- 2. Kanıt

1621426157043.png
3. Kanıt
1621426418189.png
4. Kanıt

Umarım Kaan'dan artık sıkılan arkadaşlarıma, dostlarıma yardımcı olabilmişimdir. Artık tüm kanıtlar toplandı, eklemek isteyen olursa ekleyebilir
Tüm kanıtlarda da tarih belli oluyor zaten. Arada küfrettiği yerler bile var

çok fazla uzatmam gerek yok kaan adlı şahsın hile kanıtlarını burada topladım :

- 1. Kanıt

- 2. Kanıt

Ekli dosyayı görüntüle 12588
3. Kanıt
Ekli dosyayı görüntüle 12589
4. Kanıt

Umarım Kaan'dan artık sıkılan arkadaşlarıma, dostlarıma yardımcı olabilmişimdir. Artık tüm kanıtlar toplandı, eklemek isteyen olursa ekleyebilir
Tüm kanıtlarda da tarih belli oluyor zaten. Arada küfrettiği yerler bile var
doğru diyorsun artık bu şahısın banlanması gerekiyor ama adam gene aynı insanda biraz utanma olur bunda yok hile ile kendini kral saniyor yazık

Bize sunduğunuz kanıtların birçoğu yüzünden şikayet ettiğiniz kullanıcı yasaklama almıştı. Eski kanıtlar ile kişi tekrardan yasaklama almaz. Ayrıca hile kullanımı şikayetlerinde video çekmeniz kesinlikle şarttır ve videoda ss komutunu kullanmalısınız, aksi takdirde şikayetiniz reddedilecektir.

Bize sunduğunuz kanıtların birçoğu yüzünden şikayet ettiğiniz kullanıcı yasaklama almıştı. Eski kanıtlar ile kişi tekrardan yasaklama almaz. Ayrıca hile kullanımı şikayetlerinde video çekmeniz kesinlikle şarttır ve videoda ss komutunu kullanmalısınız, aksi takdirde şikayetiniz reddedilecektir.
2 Tane video görünmüyor mu sizin ekranda
ya da video içerisinde ki SS'ler?

O videolarda şikayet edilen kişinin hile kullandığına dair tespit yapıldı ve yasaklama aldı. Tekrar aynı şikayet videolarını kişinin yasaklanması için kullanamazsınız.
1 Hile yasaklamasının cezasını 24 saat var sayarsak :confused:

Aslında amacım 4 kanıt atıp 96 saat yasaklanması değil de zaten görülmüş videoları atmamın sebebi şu ''bakın bu kişi hakkında çok şikayet var'' anlamı katıyor yani evet haklısın ama aralarında daha cezasına tabi tutulmadığı videolar/ss'lar var.

1 Hile yasaklamasının cezasını 24 saat var sayarsak :confused:

Aslında amacım 4 kanıt atıp 96 saat yasaklanması değil de zaten görülmüş videoları atmamın sebebi şu ''bakın bu kişi hakkında çok şikayet var'' anlamı katıyor yani evet haklısın ama aralarında daha cezasına tabi tutulmadığı videolar/ss'lar var.
Kullanıcı o videolardan dolayı hatırladığım kadarıyla 1 sene yasak yemişti fakat kredi harcayarak yasağını kaldırmıştı.

normal bir insan yasak yiyince uslanması gerekir aslında buna vericeksin 10 yıl banı aklı başına gelsin. hep aynı şeyleri yaşıyoruz.

Mesela doğruyu söyleyelim herkes biliyor 2018 sonlarına doğru ben de hile açmıştım, kabulleniyordum ama ilk 24 saatlik yasağımdan sonra direk akıllandım şu an bilgisayarımda ne client ne hile dosyaları var biraz uslanın

_KAAN_

Süper Üye
Arkadaşlar SOMEBURGER de hile açtım tamam ama hilelere hile açtım xXx_KaaN_xXx de gram hileyle kasmadım buna ailem üzerine yemin edebilirim

Benim burda bi seviyem var istikrarlı gitmem gerekiyor seninle sohbet etmek istemiyorum