• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Slayermanq ve OnurSANLI Tpa Tuzağı

Ben Repair Atıcaktım Tpa At Dedi Evimdeyim Dedi Bendede P4 Wardı We Olanlar... YETER ARTIK SLAYER BANLANSIN HESABIMIDA ÇALDI GERİ VERDİ EŞYALAR YOK KİTİMİ ALDIM DİREK ONUDA ÇALDI Bİ BANLAMIYONUZ ADAM SINIRSIZ İKONİA WİPİ WARDİYE

Ekli dosyalar

Merhaba Ikonia Network Yetkilileri Forumdaki Editör Paneliyle Uğraşmasından Dolayı Kimseye Gereken Cezayı Verememektedir ve IkoniaVip Diyede Banlanmaz Diye Bişey Yoktur .

orda tuzağa onurşanlı çekmiş alakam yok sonra baktım p4 var gg yazdım birde orda küfür etmiş ama yayınlanmamaşı yetkililere bildirilmiş bakın lütfen tuzakla alakam yok sadece p4 gördüm sandıkta

orda tuzağa onurşanlı çekmiş alakam yok sonra baktım p4 var gg yazdım birde orda küfür etmiş ama yayınlanmamaşı yetkililere bildirilmiş bakın lütfen tuzakla alakam yok sadece p4 gördüm sandıkta
Anlatamıyorum Herhalde ?
Sadece bu konuyu es geçsek bile Server de çok şikayetin var. Ciddi Anlamda.
Bu sadece sana yeterlidir umarım.
İyi oyunlar.

KimkiO

Süper Üye
Arkadaşlar şuan itibariyle şikayetlere bakılmamaktadır.

Sizlerden ricamız bu konuda anlayışlı davranmanız ve şikayetlerin kontrol edilmeye başladığı zaman kanıtlarınızı bize göndermeye başlamanız.

Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Arkadaşlar şuan itibariyle şikayetlere bakılmamaktadır.

Sizlerden ricamız bu konuda anlayışlı davranmanız ve şikayetlerin kontrol edilmeye başladığı zaman kanıtlarınızı bize göndermeye başlamanız.

Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.
Rica eder iyi iyi oyunlar dileriz..
;)