• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Slayermanq TPA Tuzağı

Videoda görüldüğü gibi Killerking ve Slayermanq tp tuzağı yapıyorlar zaten sohbete bakarsanız slayermanq oh tuzak yapıyorum tarzında şeyler söylüyor bana göre ss yeterli Slayermanq dan bıktım zaten hile bide hile olmadığını savunuyor beni dolandırdı benim onu dolandırdığımı söylüyor bide üstüne tp tuzağı yapıyor bence artık banlamalı.Editör seçilince şu Slayermanq yu bi banlayında ben bi rahat kalayım. Ha şunuda söyleyeyim killerking te tp tuzağının içinde onuda belirtiyim !

GhostRapper

Süper Üye
Arkadaşın çok değişik bir fantezisi var galiba.İlk defa böylesiyle karşılaşıyorum :D.

Sen de az değilsin biliyorum küfürlerini.Şu anda konulara bakılmıyor bakılınca konuyu güncelleyebilirsiniz.

Son düzenleme:

FerdiOfficial

Editör Adayı
Videoda görüldüğü gibi Killerking ve Slayermanq tp tuzağı yapıyorlar zaten sohbete bakarsanız slayermanq oh tuzak yapıyorum tarzında şeyler söylüyor bana göre ss yeterli Slayermanq dan bıktım zaten hile bide hile olmadığını savunuyor beni dolandırdı benim onu dolandırdığımı söylüyor bide üstüne tp tuzağı yapıyor bence artık banlamalı.Editör seçilince şu Slayermanq yu bi banlayında ben bi rahat kalayım. Ha şunuda söyleyeyim killerking te tp tuzağının içinde onuda belirtiyim !
Günahsını diger dünyada çekecektir. Merak etmeyin!

Sendenaz değilsin biliyorum küfürlerini.Şuanda konulara bakılmıyor bakılınca konuyu güncelleyebilirsiniz.
seninde yalanlarını az görmedik dün doğruları söyleyince dut yemiş bülbül gibi kaldın.12 stek demirimi çalan flora sen ayrıca evimide mahvettin

[AlvinTR][TurkMen]

Denizi seviyorsan dalgalarına"da Katlanacan.
Bazı şeyler insanı üzer ama kalbide kırar. Anlayacagın 2 günlük dünya ölürsün. sağ kalırsın.

Sanırım rapor edilen arkadaş bayağı bir huzursuzluk çıkartıyordu ?

Bug yaparak sınırsız p5 alan Arkadas senide görecez LastOttomanTR
hile olduğunu herkes biliyor sen sus ve ayrıca o bugu yapmadım sadece biliyorum yapsaydım şuan çok fazla p5 im olurdu aslında bu aralar kit kastığım için bayağı var ama işte daha çok olurdu